Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok belé, de nem viszonozza? (Bővebben lent) fontos!

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy már szinte egy éve beleszerettem egy fiúba. Nem volt köztünk semmi szinte. De nagyon jól tudja, hogy mennyire bele vagyok esve. Elmondtam neki, de azt mondta, hogy komolyodnom kell.(én 17 vagyok ő 19) Szinte alig beszélünk, találkozni is csak egy hónapban egyszer. Elég rosszul áll a szénám... de azt akarom, hogy az enyém legyen. Legalább egy kis időre is..de érezni akarom magam mellett. Mit tegyek? Hogy "vágódjak be"? Elvileg holnap találkozunk.. ha lekapom és ha éreztetem vele még jobban az érzéseimet, akkor lehet esélyem? Köszönöm előre is! Nagyon fontos. Semmi tapasztalatom nincs.:-((

2014. máj. 9. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kapd le, mert azzal nem az érettséged mutatnád. Nem ismerlek titeket meg a helyzetet, de szerintem ha egyszer elutasított nem sokat tudsz tenni... Esetleg kérdezd meg, ha változtatsz-e lehet-e valami, csinosnak tart vagy ilyemsi... de ha az van keress mást, mert annak sincs értelme ha együtt vagytok x hónapig aztán szakít...
2014. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem utasított el...legalábbis nem úgy tűnt. Csak, hogy nem vagyok komoly hozzá, de valamilyen szinten kötődik hozzám. Ezt nem tudom mire vélni. És akárhányszor rákérdezek, mindig ennyit mond. De elengedni nem vagyok képes. Nem tudok beletörődni, hogy nem lehet semmi. Első szerelem.. és nem múlt el egy év alatt, pedig rengetegszer próbáltam túllépni, de mindig előbukkant.:(
2014. máj. 9. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél?

- Szexet? Mert akkor kapd le, szo_d le, stb, stb. Nem fog nemet mondani. Nincs olyan faszi aki nemet mond ilyen esetben.

- Ölelést? Szerelmet? Ne kapd le, mert csak szexet fogsz kapni. Mi lenne ha csak simán hozzábújnál, ölelnéd, átkarolnád. Hogy érezze a szíved dobogását, a szerelmedet?

Mond meg, hogy bármire képes vagy érte, adjon egy esélyt, be fogod bizonyítani, hogy szeretni fogod. Ha bejön vigyázz, hogy ne legyen egyoldalú ez a kapcsolat. Ha neki nem vagy fontos meg fog csalni és abba beleőrülsz!

2014. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd.
2014. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!