Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hány évesen randiztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hány évesen randiztál először? Mikor lettél szerelmes? Mi az, ami fontos egy randinál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol? passz.... Hány évese? 14 Először szerelmes? rég XD Mi fontos? Önmagad add
2010. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hol.. nemtudom :D

13 évesen és ő is volt az első szerelmem :)

2010. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 évesen..most 14 vagyok xd.. kicsit még midnig tart..:D . moziban randiztunk először,és életem legszebb pillanatai közt tartom számon azt az alkalmat..:') .. hónapokig nem volt olyan napom hogy n idéztem volna elő a randi minden pillanatát.. ott csókólóztam először szerelemből.. és ez felemelő érzés volt..:P nem ismertük igazán egymást a fiúval,tehát még nem voltam anyira belegabajodva.. de a randi után.. akkor éreztem meg először a szerelmet..hogy nekem tényleg szükségem van rá,,hogy hiányzik,és h kell nekem!.. szerintem az a fontos a randinál hogy őszinte legyél és vedd elő az Igazi énedet...! és akkor elképráztatod a másikat:P
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi számít randinak?:D hoppá:D
2010. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... kb. én 12 évesen. Még mindig tart akiel előszőr volt ^^ XD

Hogy mi fontos?? hogy ne félj, önmagadat add, jól nézzél ki, és ne legyél zavarban ˘˘

2010. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a fontos??


Az hogy "Ne félj,csak kefélj...."

2010. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!