Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jóképű srácoknak könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű srácoknak könnyű összejönni egy szép lánnyal? Csak a kevésbé jó pasiknak olyan nehéz ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.
2014. máj. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy könnyebb. 18/F
2014. máj. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyebb, de azt hogy könnyű, az nem biztos.

De ha belegondolsz a másik oldalról, Te is szívesebben járnál egy szép lánnyal, mint egy kevésbé széppel.


Persze aztán jöhet a többi kérdés, hogy kinek mi a szép, de ha az "átlag" embernél maradunk, akkor ennyi, hiszen vannak általános dolgok, amit szépnek vagy kevésbé szépnek értékelünk.

2014. máj. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem nem ettől függ, hanem sokkal jobban a belsőtől. Hiába néz ki jól valaki, ha nem tud értelmesen viselkedni, vagy ha teljesen negatív például. Szerintem a kisugárzás sokkal jobban számít.
2014. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
könnyebb, ahogy leírták előttem
2014. máj. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos könnyebb. Én egy átlagos pasi vagyok, rengeteg belső értékkel, mégsem reagálnak rám a szép lányok. Akik már ismernek azok igen, de ha nem adnak esélyt sem akkor cseszhetem.

Ha nem nézel úgy ki mint DiCaprio, vagy valami lányos képű macsó, akkor sok csalódás ér mire megtalálod a megfelelő lányt.

2014. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokan mondják itt, hogy rengeteg belső értékkel rendelkeznek, aztán sokszor kiderül, hogy csak irigykedni meg köpködni tudnak meg kifogásokat keresni.
2014. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!