Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 25 évesen még egyszer sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még egyszer sem volt igazán szépnek mondható barátnőm, akkor valószínűleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy az embernek vagy már 19-20 évesen is összejönnek a jó csajok, vagy soha.. Esetleg ha pénzes lesz.
2014. máj. 10. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy egyáltalán VOLT barátnőd! Nekem még egy sem volt egyáltalán... :(
2014. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És ez hol volt válasz a kérdésemre?
2014. máj. 10. 23:09
 3/24 anonim ***** válasza:
Várj, mindjárt rápillantok a varázsgömbömre...
2014. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
"VALÓSZÍNŰLEG"
2014. máj. 10. 23:11
 5/24 anonim válasza:
mindenkinek más a szép... szerintem ne csak a külső szépséget keresd.. az nem minden... ;) de majd rájössz.
2014. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Elég szégyen, hogy utólag a volt barátnőidet nem tartod szépnek... Egyáltalán minek jöttél akkor velük össze? Kellett a pina, te f**szfej?


Egyébként meg miért ne lehetne? 25 éves vagy, előtted az "élet" ne akarj már az életed küszöbén eldönteni olyan dolgokat, amik nem igazak.


Pénzel nem barátnőt szerzel, hanem k**rvát...

Idióta...

2014. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Pff 4-es.. Azért jöttem velük össze mert megszerettem őket, annak ellenére hogy külsőre nem voltak annyira az eseteim.

Azért elég röhejes hogy egyik helyen azért köpköditek az embert, mert átlag pasiként szép nőt akar, a másikban meg mert megpróbálta olyanokkal is, AKIK SZERINTETEK AZ Ő SZINTJE.

2014. máj. 10. 23:14
 8/24 Noydra ***** válasza:

Akkor sem működhet úgy kapcsolat, hogy nem tekinted szépnek a nődet...

Namindegy.

2014. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ha nem láttad szépnek őket, miért jöttél velük össze?
2014. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam. Azért mert megszerettem a személyiségüket. Akkor azt hittem ez is elég lesz, most már tudom hogy a vonzalom is elengedhetetlen.
2014. máj. 10. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!