Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első benyomás már nuku?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első benyomás már nuku? Milyen dolog melegítőben menni a már hetek óta várt randira? Most én vagyok a tahó?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel egy haverom által ismerkedtem meg, neten dumáltunk facen sokat. És megbeszéltünk, hogy akkor randizunk, persze képeket láttunk egymásról, szóval nem ismeretlenbe ment a dolog.

És egész szép csaj, legalábbis a képeken az, vasalt haj, igényes divatos öltözködés, minden tudjátok...

És már egy hete arról dumált nekem, hogy várja már a pénteket meg minden.

És eljött, melegítőbe, mackó nadrágba, összefogott hajjal, smink nélkül, tiszta kómás fejjel.

Már messziről rám köszönt, szólt nekem, és jött felém, köszön, én meg mondom: "ez megint valami kéregető?? Mit akar ez tőlem, honnan tudja a nevem" erre hajol oda puszit adni, mondom, "na ez aztán új módja az apró kunyerálásának... :D"

Utána leesett hogy ki is Ő de meglepetés volt, inkább megdöbbenés!


És dumálgatunk, és puhatolóztam, hoyg "Na, edzésen voltál?"- utalva az edző cuccra, sportcipő, no smink, összefogott haj,

-Nem, miért?

-Ja, semmi csak jó az alakod, gondoltam onnan jössz.

-Jajj, köszi cuki vagy!


Azért nem árulom el magam... :D


Akkor máshogy derítem ki!

-És mit csináltál ma?

-Áh semmit, otthon voltam, , facebookoztam, néztem egy filmet...


Ja, a film, és a face közé egy hajvasalás, és egy szolid smink a már egy hete várt randira már nem fért bele ugye?


Na most nem azért, mert tudom, hogy néz ki valaki smink nélkül egy átlagos napon, nem fogja kivakolni magát egy lány ha otthon van, nem is várhatom el, de, milyen dolog már, hogy 1 hete várt (elmondása szerint, mert minden nap emlegette, hogy várja, meg minden) randira egy normálisabb ruhát nem képes felvenni? Mosásban volt az összes ruhája, és már csak a mackó nadrág maradt? Vagy mi?


Most én tahó lennék emiatt, mert ez rosszul esett nekem?


Most őszintén, ha 1 randira készülsz és tudod 1 héttel előre minden nap meg van ebszélve, hogy péntek randi, akkor csak nem a sportoláshoz használt mackónadrágod veszed fel, ami benn rohadt a szekrénybe!


'Há nem?

19/F



2014. máj. 11. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Első, ezzel a teszteléssel az a baj, hogy nem első alkalommal kellene ilyeneket próbálgatni.


Pl vizsgán is tök szarul tud esni (jó persze azért a világ nem dől össze), hogy én minimum felveszek egy inget meg egy szövetnadrágot és egy félcipőt, a prof meg beslattyog a laboros műanyag klumpájában meg vegyszerfoltos ezer éves köpenyében.

Másik tanárt meg vizsga előtt láttam sétálgatni hasonló öltözékben a folyosón, vizsgára viszont felvett egy inget-nyakkendőt és normális cipőt. Mivel minden vizsgán ugyanaz az ing-nyakkendő kombó volt rajta ezért feltételezem, hogy benn tartja az irodájában pont ilyen alkalmakra.

Nem szívesebben vizsgázól a másodiknál, aki ugyanúgy megadja neked a tiszteletet, mint te neki?


Szerintem ugyanez érvényes randin is, FŐLEG első randin.

Mert az nem érdekel, hogy Levi's farmer van rajta, vagy kínais. Hanem azt értékelném, hogy akar nekem tetszeni, ezért időt és energiát nem kímélve rendbeszedi magát.


Ebben az esetben a lány azt üzente, hogy totálisan nem érdekli őt a kérdező, és érthető, hogy ez rosszul esett neki.

2014. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Tehát akit kisminkelve, szépen megcsinálva az egekig magasztaltál, az más ruhában, más frizurával már egy lenézett senki?

Akkor talán jobban is jár ez a lány, ha egy ilyen felszínes alakkal nem is jön össze.


Egyébként meg ízlések és pofonok, van, aki szereti, ha a lány a randin is természetesen néz ki, úgy, ahogy a hétköznapokban. Én úgy vagyok vele, hogy a randi célja egymás megismerése, egymáshoz közelebb kerülni. Ergo azt a lányt szeretném megismerni, akivel később járni akarok, és nem egy maszkot.


Egyébként meg közhely, de aki szép, az melegítőben, smink nélkül is szép. És vannak olyanok, akik kifejezetten szeretik, ha egy lány természetesen néz ki.

2014. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy teszt volt, amin elbuktál.
2014. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért lett volna teszt? Ezt senki nem tudhatja biztosan, csak a lány. Ez inkább illetlenség.
2014. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz helyzet, de egyetértek veled. Csak most akkor kérdés hogy mit tudsz csinálni.
2014. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
31%
Azért nem kell annyira a szívefre venni. Ha így nem látod elég jónak magadhoz akkor amúgy sem lett volna hosszú kapcsolat.
2014. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!