Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nagy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy dolog lenne a Facebook?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatok egy sráccal, jól elvagyunk de vonakodik bejelölni Facebookon, holott rengeteg ismerőse van akiket nem is ismer igazán.(állítása szerint)

2014. ápr. 30. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok ilyen hülye, hogy nem értem az összefüggést? Nem akar bejelölni - sok ismerőse van és nem ismeri őket. Szerintem itt az van h ha ismerősök lennétek facen, akkor meglátnád őt más csaj(ok) társaságában is, amit ő nem szeretne, DE ez csak egy saját feltételezés! Ha lány lennék, megkongatnám a vészjelzőt magamban! 24/F
2014. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akinek igen. Talán mégsem mennek olyan jól a dolgok,vagy szégyell. Jól meg kell válogatnia az embernek az ismerőseit,tudod,hogy van ez. :/
2014. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A facebook olyan a korosztályomnak mint a levegő. -.-

Eltűnne meghalna mind.


Nem a facebookon kéne élni az életeteket.

Egyébként lehet, csak azért nem akar felvenni mert, minek, lehet, hogy nem használja. (Ha magamból indulok ki)


De ezen még mindig meglepődök, hogy életed legnagyobb problémája az, hogy nem jelöl be facebookon. :)

2014. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet nem tudja a neved :D
2014. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Meanwhile in a paralell universe ....
2014. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En soha nem jeloltem be sennkit es van 250 ismerosom, abbol 200-at hello szinten ismerek. El kellene mar felejteni a faszbookot
2014. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!