Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány elfelejtett (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

A lány elfelejtett (! ) eljönni az első randira. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Amikor 20 perc várakozás után felhívtam, nagyon sajnálkozott meg minden, mert valami hivatalos ügyet kellett intéznie...

Ezt most elhiggyem? És van egyáltalán értelme foglalkoznom még vele? Amúgy rendes lánynak tűnik.

24F/18L


2014. máj. 12. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hétfő van..
2014. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
béke
2014. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ő hívott volna fel ELŐTTE, hogy dolga akadt, és nem Te UTÁNA, akkor adtam volna még esélyt, persze. De így, hogy elmentél, ott vártál, és le se xart...dobnám a pi.csába.
2014. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Magamból kiindulva: én egyszer konkrétan elfelejtettem elmenni a randira. Nem volt semmi dolgom, csak összekevertem a napokat. Velem megesik. Pedig érdekelt a srác. 25N, kb. 4 évvel ezelőtt volt
2014. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kelts benne jókis bűntudatot meg lelkiismeretfurdalást és a reakciójából leszűrhető minden:D
2014. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Látod, mennyire érdekelted a r_bancot?
2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Még egy esélyt lehet neki adni... talán valóban kiment a fejéből de elég kicsi az esélye hogyha nagyon érdekled akkor csak úgy elfelejtené.. KB az egész életének össze kellett hogy dőljön körülötte ehhez...
2014. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hogy lehet randira elfelejteni menni?:D

és ha egy csokor virággal vártad volna, meg bonbonnal? nem hiszem, hogy gondolkodnál a kérdésen. Én lány vagyok, de férfiként biztos nem bocsátanám meg. :)

21/L

2014. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, perszeee, elfelejtett...:D Nagyon érdekelheted.

De különben se felejtette el, ahnem azt mondod, más dolga volt! Azért egy üzenetet hagyhatott volna. Én többet biztos nem keresném, ha tényleg akarna valamit, ezután keresne ő.

2014. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még egy esélyt adhatsz neki. Ha akkor is van valami kifogása, akkor hagyd.
2014. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!