Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adhatom a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatom a tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már régóta tetszik, de nem merek lépni mert félek hogy nem vagyok neki szimpatikus és elutasít.Odaállni elé nem merek hogy elmondjam mit érzek.
2009. dec. 27. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor marad a jó öreg levél. Megírod mit érzel, és hogy ha válaszol, akkor hova tegye azt. /itt légy kreatív, hogy ne tudja meg, hogy te veszed fel/

Ennél jobbat nem tudok, ha nem mersz odaállni.

2009. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már 1000x volt de azért írok némi segítséget :D

Hát én csaj vagyok és a tapasztalataim közül mondok 1et!

Hát ha szoktál msnezni akkor nem is oan nehéz !beszélgethetnétek(msnen) aztán meg találkozhatnátok és ez kialakulna így időközben , de msn beszélgetés közben rá fogsz jönni h érdeklődik e feléd de ne 1nap után várj csodát! + ez egy folyamat!! meg vallj neki szerelmet ha te nem ilyen típus vagy mivel nem írtál kort így nehéz saccolgatni h mien is vagy +stb..

ha nem voltam elég világos számodra vagy még szeretnél valamit kérdezni szívesen válaszolok :D

2009. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, találkoztam már sokszor a lánnyal és beszélgettünk, nem tudom hogy az pozitív jel e ha átölel vagy ha mondja hogy fogjam meg a kezét mert fázik, ezek lehetnek baráti jelek is.Nagy a káosz:D
2009. dec. 28. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:

20éves :D aszittem kevesebb :D de nem gáz csak kevés az önbizalamd vagy inkább a bátorságot kéne növelni :D, meg hát lehetnek baráti jelek de lehetnek többek is :D

de ha ölelgetitek egymást akkor mit félsz simán +tudnátok beszélni ezt sztem okos fiu vagy szedd össze a bátorságod és üljetek le csak ugy dum valamiről és utána meg valhogy feljönne neked az h nagyon megkedvelted és többet érzel +ienek (de ne fogalmazd meg magadban a mondatokat ugy h megtanuld meg ienek jöjjön ez az egész magátol :D)

a 00:00 órás voltam :D

2009. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, és ha mondjuk azt mondja hogy csak barátként tekint rám?Én szeretem és fájna ha elutasítana.Amúgy meg nem könnyű ám szerelmet vallani valakinek:D
2009. dec. 28. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:

tudom, legalábbis próbálom elképzelni :D

hát az télleg szar lenne ha kosarat kapnál mer akkor a barátság tönkre menne , (engem az egyik legjobb haverom kapott le 1x , én ugye csak haverként kezeltem és elutasítottam , azóta nem is beszéltünk +nem is köszön :S és olyan jó haverom volt sajnálom :( )szal valahogy derítsd ki h érez-e irántad valamit vagy h bejössz-e neki egy picit is!

* a 00:00 órás vagyok :)

2009. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami tipp hogy hogyan nyomozzak hogy kiderítsem tetszem e neki?:D
2009. dec. 28. 00:27
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nagy a haveri ismeretség akkor tök egyszerű is lehet csak figyelj oda h ne lepleződj le :D

vagy esetleg mondom ien msn , skype + asonlókon sokat-sokat dumáltok s ezen kiderülhet ( legaálbbis most nállam kiderült ma h a pasi téll akar valamit tőllem :D és ezt a folyamatot őszintén mondom 1hét alatt sikerült megtudnom ) :D:D

2009. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szentem tetszel neki, ha kéri, h fogd meg a kezét. Menjetek el együtt buliba, csókold meg, ha felháborodik, fogd arra, h sokat ittál, ha meg nem, akk nyugodtan bevallhatod, h józan voltál. (már ha tényleg józan voltál :D)
2009. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!