Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb módszer egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb módszer egy nő megszerzésére?

Figyelt kérdés
A tudtára adni hogy igenis meg akarom őt szerezni és ki is mondom hogy ez az én szándékom, vagy kerülni a témát, csak úgy néha egyet kettőt bókolgatni neki hogy azért éreztessem vele hogy akarok valamit de annyira nem nyilvánvaló.
2014. máj. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elérni, hogy ő akarjon megszerezni. Ennél nincs jobb!
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na és azt én hogyan tudom elérni? :) tanítsd mester...
2014. máj. 15. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ne akarj semmit, csak engedd be egy kicsit a világodba. Aztán az együtt töltött idő alatt megmutatkozik ki vagy, és rádöbben, hogy kellesz neki. De ez önmagában nem működik, csak ha már elkezdtél azzá válni, aki mindig is akartál!
2014. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írjál neki emaileket.Semleges témában.Beszélgessetek.Kicsit bókolgass is. 23/l
2014. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!