Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem tudom mit írjak neki. Csak vegyem fel ismerősnek, és ha visszajelöl akkor spontán írjak rá? Én inkább azt a módszert részesítem előnyben, amiben írok neki egy frappáns kis üzenetet, olyat, ami kitűnik a tömegből, és ezzel egy időben bejelölöm. így elkerülöm annak a veszélyét, hogy nem jelöl vissza, és nem kerülök olyan helyzetbe, hogy nem jelöl vissza, mégis üzenetet írok(ami elég gáz). Vélemény?

2014. febr. 28. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fogja látni az ismeretlen üzenetét, hiába jelöl vissza
2014. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne látná?
2014. febr. 28. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tökéletes megoldás amit kitaláltál!
2014. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja! Igen, nézz utána a dolognak, hogy van ez!

Nekem is írt egyszer egy ember aki nem volt ismerősöm, és csak egy hónap múlva vettem észre a levelét, mert az a spam mappába került!

2014. febr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ mi van a lánynak beállítva, lehet az egyéb mappába küldi a leveled, de én azt is szoktam nézni minden nap. Én tuti levelet írnék és ismerősnek jelölném egy időbe. Mert ha nem jelöl vissza az gázos mert utána levelet írni neki, nem fogja érteni mi van... Mondjuk én lehet be sem jelölném csak eleinte egy levelet küldenék neki aztán a válaszból úgyis lejön akar-e ismerkedni
2014. febr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én véleményem, hogyha van esélyed találkozni vele akkor hagyd az emailt face szart és találkozz vele max ha még valamennyire ismered akkor csak annyit beszélj vele neten, hogy hol mikor találkozzatok.Ha full idegen a csaj mert ismerősnek az ismerősének a hugának a szoba társa akkor jóötlet a a megoldásod de szerintem 50-50%
2014. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy buliban épphogy megpillantottam. Szóval nagyon nincs más, csak a face.
2014. febr. 28. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet egy frappáns üzenet. De szerintem is először csak legyen ennyi, ne jelöld be egyelőre.

Amúgy azt látni fogod, hogy elolvasta-e vagy sem :) és aztán válaszol-e rá vagy nem. Ha nem olvassa több napig, akkor jelöld be aztán lesz ami lesz :)

2014. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!