Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyakorikérdések.hu-n lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorikérdések.hu-n lehet ismerkedni? Vagy ez jó ismerkedő oldal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%

te irtad azt a sok szót

mert akkor ku.rvára nem

2009. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
14%
Muhahaaaaaa
2009. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%

Alig pár kérdésre válaszoltam, és már jöttek a kommentek - az én válaszomra.


De mivel kissé provokatívak, így gondolkodom, hogy van-e értelme egyáltalán reagálni (ismerve az oldal mentalitását.)


Netfüggő sem szeretnék lenni...


(Szerintem most is lesz valakinek hozzáfűznivalója a válaszomhoz, nem úszom meg...)

2009. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%
akár lehet is, van már akit innen vettem fel msn re, na az első eléggé hát nem túl normális, a második viszont kifejezetten normális és még nem is csúnya dee nincs vmi gyakran msn n. na majdcsak lesz valahogy, de amúgy nem remélem semmit ettől az oldaltól ismerkedés szinten, jobban szeretném ha élőben ismerném meg a majdani barátnőm, de akkor se mondanám hogy "sorry, nem" ha véletlen előbb neten beszélünk és utána élőben is jól megvagyunk :)
2009. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%
én csinos vagyok és értelmes és normális (oké tudom h most az emberek fele nem hiszi el de tényleg léteznek ilyen emberek), és normális kommenteket írok. szóval nem ismerkedős oldal, de igenis vannak normális emberek.
2009. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
79%

OFF: b@szott idegesítő ez a hülye.


Lehet ismerkedni, bár tényleg nem ezért találták ki. De még mindig jobb, mint a chaten... itt több értelmes ember van, sokaknak van akiknek nem alakult ki az ismeretségi köre és csak így tudjuk legalább részben pótolni. Sok privátot kell írni és majd úgyis kialakul.. ha szerencséd van a távolság sem lesz nagy. Nekem már van alakulóban lévő innen, bár jó lenne ha közelebb lenne..:"( Sok sikert!

2009. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%

hogyne lehetne már itt ismerkedni...

volt már nem is egyszer, hogy 1-1 szimpi hozzászólás alapján írtam a csajnak privát emailt, és tök jól elemaileztünk utána, jól elvoltunk. :)

F/21

2009. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
60%
Lehetséges!!!!
2009. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
62%
22:51 értékelem a türelmedet, hogy ezt megcsináltad XD
2009. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

lehet ismerkedni ha valaki meg akar ismerni irjon ram


24 fiu

2009. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!