Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, normális ez a viselkedés?! Nem reagálja túl?

Figyelt kérdés
éppen ismerkedek egy férfival, mondjuk úgy h kezd jól alakulni, viszont még nem vagyunk együtt. tegnap elmentem szórakozni a barátnőimmel, ő pedig a haverjaival ült be valahová.mint kiderült ő írt nekem egy sms-t, amit én csak a buli után vettem észre, mivel ilyenkor mindig a táskámban tartom a telefonom, ha hívnak észreveszem de az sms-t nem mindig.tehát a buli után kb 3kor írtam vissza neki...ha észreveszem az smst mindenképp visszaírok, viszont nem gondoltam h most ezzel olyan nagy bűnt követtem volna el.eszembe se jutott más férfival kezdeni, remélem nem kezdett kombinálni...bár már nem tudom mit higgyek, még egy szót sem válaszolt.ha esetleg ennek a dolognak lőttek akkor a nagy része nem rajtam múlt, ugye?
2014. máj. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
De, tulreagalja. Nem várhatja el h bulizas közben állandóan a telefonodon logj.
2014. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj már! Te reagálod túl. Még nem is beszéltél vele.
2014. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha emiatt megsértődött, ő reagálja túl és nem a te hibád

viszont lehet, hogy nincs vele semmi baja, csak most meg ő nem vette észre az sms-ed

2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem is beszéltél vele, tegnap este ő is bulizott, lehet, hogy ő sem vette észre az sms-t, vagy már lefeküdt aludni, esetleg még most sem kelt fel. Ha nem reagál, nyugodtan felhívhatod délután, nincs abban semmi.

Ha meg tényleg ezen besértődött, akkor jobban is jársz, ha idejekorán megszakad ez a kapcsolat.

2014. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt max te reagáltad túl a nagy semmit. remélem megmenekül egy ilyen hisztérikától.
2014. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Ha durva volt a buli még simán fel se kelt sztem. Miért kell egyből kombinálni ?!
2014. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!