Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy valaki így viselkedik 20 évesen? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátom azt hiszi, attól aranyos ,ha úgy viselkedik mint egy kisgyerek. gesztusai, mondatai stb..viccesnek tűnhet, de néha egészen olyan mintha a 6 éves kishúgomat utánozná eleinte nem voltam benne biztos h szándékos-e, de mivel nem a megismerkedésünk eleje óta viselkedik így (és picit mű is volt a dolog),rákérdeztem... h szándékosan csinálja-e?

Egy zavart (vagy inkább aranyosnak vélt?) mosoly kíséretében bólintott, ezért elmondtam neki hogy nem tetszik ha valaki játsza magát, jobban szeretném ha önmagát adná..... úgy tűnt felfogta a dolgot, de továbbra is folytatja.

Az egész viselkedése nagyon gyerekes ,az anyjával jár ruhát nézni, apja csinálja neki a reggelit, ebédet, vacsorát, de még a teát is!

Eleinte nem volt ez ekkora probléma számomra (bár egyáltalán nem tetszett), mostmár viszont nagyon zavar az önállótlansága,nem tudok egy ilyen életképtelen emberrel mit kezdeni, meg az olyan gyerekes gondolataival amik nap mint nap elhagyják a száját (hogy egyet említsek, egyszer elkezdte mikor hideg volt, h ő nem ül le a padra, mert felfázik és akkor MENDŐ (nem meddő!) lesz......na ott pl köpni-nyelni nem tudtam..... utána szépen elmagyaráztam neki, hogy ez a probléma csak a lányokat érinti és hogy olyan szó ,hogy mendő..nem létezik)-ugyanúgy ,mint a kishúgomnak szoktam elmagyarázni, ha van egy szó aminek nem tudja a jelentését.

Elég siralmas a helyzet, a 6 éves húgomnak értelmesebb megnyilvánulásai vannak..sokszor megkérdőjeleztem a szellemi szintjét magamban.

tényleg kétségbeejtő, mert én szeptembertől Angliában fogok dolgozni (ahova állítása szerint ő is velem akar jönni ,de még angolul se tud)...nem tudom mit kezd majd nélkülem ha én dolgozni fogok..

Most van az ,hogy végleg kibuktam, megint történt valami, és még csak be se látja a butaságát.

Köszönöm annak, aki végigolvassa.


18/L



2014. márc. 18. 15:13
 1/10 Mr. Brown ***** válasza:
Nos ha te ezt nem tudod elviselni, akkor nyilván nem kell nektek együtt lennetek. Ez ilyen nagyon egyszerű.
2014. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te szegény. Kifogtál a debil gyereket. Hát , mit is tehetnél? Hagyd meg a szüleinek. Minek veszel ilyen gondot a nyakadba, ha nem muszáj.
2014. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már kezdtem azt hinni, hogy nincsen nálam szerencsétlenebb "férfi".
2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
nem fog veled menni angliába és nem normális a viselkedése.
2014. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az angliai kozos jovot gyorsan felejtsd el!

Fel evig jartam egy sraccal, akinek mindent az anyukaja csinalt meg, a parizsis szendvicset is talcan hozta be a szobaba...

Egy masik sraccal koltoztem ki Londonba, honapokig eloskodott a nyakamon mire meguntam s otthagytam, de nagyon jo lecke volt.

Ha a srac igy all a vilaghoz akkor hogy fog munkat talalni? Angliaban sincs kolbaszbol a kerites es ha nem tud angolul akkor max raktari melot kapna, ami meg eleg kemeny fizikai munka, minimalberert, amibol amugy itt jol el lehet lenni. A masik, hogy egybol neked se lenne alom melod, szoval ha 10ora melo utan hulla faradtan hazamesz lehet nem arra vagysz, hogy neki vacsorat keszits vagy azzal szembesulj hogy ha te nem vasarolsz be akkor senki es esetleg mar kenyes sincs a hazban.

Szerintem egyaltalan nem illetek ossze s ezek a kulonbsegek kesobb meg jobban ki fognak jonni. Hidd el nem fog wc-t pucolni majd, de lehet azert is vitatkoznod kell, hogy a kadat kimossa maga utan ha letusolt...

2014. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Így járnak azok a lányok, akik a helyes, magas fiúkra buknak. XD
2014. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tegyel le surgosen rola.

Hasonlo hapsival jottem ossze, mindketten 24 evesek voltunk. Dolgozott,egyetemre jart amugy intelligencia szintje volt de..... Abszolut nem volt onallo sem arra nevelve! Anyu pakolt el utanna, o szedegette ki a koszos holmimat a taskajabol edzes utan stb. Enni evett egyedul is de a segge kivolt nyalva.

Latszott, hogy nem erett a korahoz kepest es nem is onallo. A baj az, hogy ezek az emberek valoszinuleg mar valtozni se fognak...

En kulfoldon elek mar reg es ugy volt, hogy kijon o is. Jo hamar meggondoltam magam! Nem volt szukseg egy gyerekre aki nem kepes ellatni magat ugyhogy szakitottam is. Nem volt gyerekes de onallo sem sajnos....

2014. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 J.Szandra válasza:
Én végig olvastam és SZÍVESEN!! :DD
2014. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat!

valószínűleg az lesz, ami a 2 külföldön dolgozó lány esetében is. mindigis bennem volt ez a kérdőjel ezzel kapcsolatban.

valaki írta,h "helyes, magas fiúk.." nem szokásom a kinézet miatt összejönni emberekkel.

2014. ápr. 2. 11:13
 10/10 Tegez ***** válasza:

"... Enni evett egyedul is..."


Ez aranyos.

2014. jún. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!