Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melegek hol tudnak Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hol tudnak Budapesten nyugodtan randizni?

Figyelt kérdés
Olyan hely kellene, ahol nyugodtan el lehet vonulni, nem találkozunk össze senkivel sem

2014. máj. 18. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Menjetek le a csatornába.
2014. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

A pokol sem jó, mert ott is veled fognak találkozni, "kedves" második, mert a gyűlölködő gonosz emberek is oda jutnak.:)


Kérdező, szerintem az otthonnál nincs jobb megoldás sajna.. Legalább is "elvonulásra"..

2014. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem sehol!
2014. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
egy trafohazban.
2014. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
nem :D amugy tenyleg komolyra forditva, sztem is otthon, vagy valami lakas lenne a legmegfelelobb......mas helyet nem igazan tudok budapesten ahol nincs ra esely h osszetalalkozz vkivel ;)
2014. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ó, már azt hittem, rendes válaszok jöttek :D


„Nem hiába teremtette Isten a férfinek a nőt...”

Szɑrok istenre meg a poklára, kamu az egész

2014. máj. 18. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:

„Kérdező, szerintem az otthonnál nincs jobb megoldás sajna.. Legalább is "elvonulásra"..”


Nem olyan „elvonulásra” gondoltam, hanem ahol nem kell arra figyelnem, hogy ne mondjak/csináljak olyat, amiből a körülöttünk lévők azonnal levágják a helyzetet.

2014. máj. 18. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Asszem ismerősök a Habroló nevű helyet mondták, hogy oda nyugodtan be lehet menni, senkit nem érdekelnek azonos nemű párok.
2014. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nyilvános helyeken szoktam randizni, eddig sosem volt még gond belőle, bár kétségtelen, hogy egy első randevún nem szokott semmi olyan intim dolog történni, amin bárki megrökönyödhetne...
2014. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem nyilvános helyen akartok randizni, akkor van nem is egy meleg vagy melegbarát kávézó, pl. Habroló, Why Not, Madrid café, Crazy House café, stb.
2014. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!