Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdett tetszeni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett tetszeni az egyik fiú barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdett megtetszeni nekem az egyik barátom, mármint akivel eddig csupán friss barátság volt köztünk.


Miből jöhetek rá, hogy nem csak hülyéskedik, hanem esetleg ő is érez valamit?

Nem szeretnék nagyon pofára esni amiatt, hogy esetleg pár megnyilvánulását félre értelmezem.

Mivel rövid ideje ismerem, így nem tudom, hogy ő mindig ilyen viccelődős, és közvetlen-e mindenkivel.


De annyit megtudtam, hogy van aki most tetszik neki. Persze nem direktbe kérdeztem, hogy Van-e aki tetszik neked? Hanem kicsit máshogy, de értette. :)



2014. máj. 19. 10:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mert bátortalan vagyok egy kicsit, illetve valahogy azt megmondani egy fiúnak, hogy tetszel, valahogy túl nyílt, és akár el is ijesztheti.
2014. máj. 19. 12:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz, szóval mindegy. Ha meg nem full idegen... amúgy is ki kell mondani egy bizonyos ponton. Kereshetsz kifogást vagy léphetsz az ügyben. A Te dolgod, de ha csak azt nézed miért ne, akkor mindig lesz 100+1 indok. Tapasztalat.
2014. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy ez fordítva is igaz.
2014. máj. 19. 12:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Keresd sokszor es erdeklodj utanna, biztosan le fog esni neki.
2014. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
abban igazad van ha tetszel neki és nem közli feléd akkor lehet arra sem érett meg hogy kezelje a te nyitásodat viszont az lebegjen a szemed előtt ha egyikőtök sem lép akkor tényleg nem fog történni semmi de mint mondottam volt ebben semmi szégyellnivaló nincs nem kell félned utána jobban fogod magad érezni nemleges válasz esetén is
2014. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a fiúk. Egyszer csak fogják megukat, és se szó, se beszéd, elkezdenek tetszeni.
2014. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát igen. :)
2014. máj. 21. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!