Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szandál + Zokni randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandál + Zokni randin?

Figyelt kérdés

Lányok!

Ha egy pasi az első randin szandál + zokniban jelenne meg, mit gondolnátok róla? azonnal otthagynátok valamilyen kitalált okkal? vagy azért ott maradnátok randin? :D



2014. máj. 19. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rászólnék, hogy vegye le a zoknit:DD
2014. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
múltkor egy apukát láttam a kisgyerekével eggyütt térdig felhúzott zokniban + szandállal :D úgy tűnik mégsem 100%-os fogamzásgátlási módszer :D
2014. máj. 19. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajjj, sajnos volt ilyenben részem :D

Ráadásul nem egy szerencsétlen pasi volt. Saját cége volt, nagyon tanult, talpraesett, egyébként divatosan öltözködő. Szóval igencsak meglepődtem, amikor megláttam.

Zavart, de próbáltam elvonatkoztatni és nem a zoknira gondolni :) Végül is sikerült, és jól éreztem magam :) Találkozgattunk még párszor, de nem lett belőle semmi komoly. Na nem a zokni miatt :D

De ha komolyabbra fordult volna, akkor szóltam volna neki. Szerintem addig felesleges ilyennel piszkálni.

2014. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rászólnék, hogy vegye le a szandált:DD
2014. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andrea Henrietta ***** válasza:
Lehet hogy végigülnék vele egy kevés időt, hogy ne sértsem meg, de 2. randira biztos nem mennék vele.
2014. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

én nem tudom mi baja van mindenkinek a szandál+zoknival.

mindenki úgy öltözködik, amiben jól érzi magát.

2014. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szandál + zokni kombó nálam alapból kiveri a biztosítékot, akár fiún akár lányon van ez. De ez én nálam nem ok arra hogy elhajtsam őt az első randinkon. Picit furcsán néznék rá, mert ez tükrözné az ízlését, de ha megismerem picit jobban és tudom hogy csak ez az egy kis hibája van akkor nem lenne akadálya további randiknak sem.


Én ebből nem csinálok nagy ügyet, eddig mindig olyan pasikat fogtam ki akiken kellett egy picit alakítani hogy jól nézzenek ki, főleg az öltözködésük terén. Persze kihangsúlyozom hogy én nem kényszerítem erre őket. Az exem kifejezetten kérte hogy segítsek neki tanácsokkal az öltözködésében, ő nála sokat kellett tenni azért hogy szuper jól nézzen ki, túlsúlyos volt bár fogyókúrája alatt ismerkedtünk meg, és úgy indult az egész hogy segítsek neki picit átváltozni, mivel sportoló vagyok, plusz edzőnek is tanulok és amikor megismert akkor kérte a segítségemet hogy bejöjjön egy lánynak, de végül mi jöttünk össze.


De mindegy is ez, igazából. Nekem ez a véleményem, de nagyon sok olyan lány van akik ezt mélyen elítélik és akkor vagy nagyon nehezen adják magukat oda egy pasinak, vagy el is hajtják azonnal vagy igyekszenek siettetni a randit és utána soha többé nem keresik a srácot.

Sajnos ilyenek is vannak!

2014. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 Borzasztó:DD Nem bírom elviselni, ez az egy amivel világba tud bármelyik pasi kergetni. Egyszerűen nem bírom elviselni a látványt:D
2014. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 Könyörgöm, hát hogy néz ki a szandál zoknival? vagy szandi, vagy zokni cipővel.Arra van a szandál, hogy szellőzzön a lábad-most akkor mi az értelme?
2014. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez jó ötlet

ha a cégem egyszer európai szintű lesz, poénból igy fogok menni csajozni :)

2014. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!