Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy nem tudja mit akar? Ö keresett meg, a baráti társaságot is otthagyta, csak lejöjjön utánam. Pedig nem is ismert, ilyen vakrandiszerü.

Figyelt kérdés

Vagyis mért van az,h.találkoztunk és elhivtam discoba ott beszélgetünk,elvoltunk,táncoltunk. Aztán hazakisért, mondtam neki nem lesz semmi mégis...

És utána mikor tul voltunk mindenen, ott maradt egész nap és nem is akart elmenni, a másik mikor lefeküdtünk, utána kicsit befordult kérdeztem mi a baj nem mondott semmit. Utána még elvoltunk, este msn minden ok volt. Másnap este még rám irt msn-en mikor haza ért és ott meg azt mondta nem tudja mit akar. Habogot hebeget szokásos pasis duma..Mért van ez? Én csináltam vmit rosszul vagy csak ennyit akart. Amúgy meg normális volt,barátnömet is meghivta piára,meg távoltartotta pasikat..

Bocsi,h. ilyen hosszú lett.Remélem érthetö.Köszönöm válaszokat.(23/l.26/f)


2009. dec. 29. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

én nem értem..

"mondtam neki nem lesz semmi mégis..És utána mikor tul

voltunk mindenen"

szerintem ez csak egy egy éjszakás kaland volt vagy nemtom..

nem irod hogy miota ismered...ki ö meg semmi.. :/

2009. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ismerem csak akkor ismertem meg de már beszélgetünk sokat elötte ilyen társkeresö oldalon és ...Szerintem csak 1 éjszakát akart:SDe akkor mért vacilált nem értem mást mondot,v. tett mikor velem volt,szerintem lebeszélték haverjai.Nem tudom.:(:S
2009. dec. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!