Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányos lány vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányos lány vagy a fiúsabb tipusok jönnek be jobban a srácoknak?

Figyelt kérdés
érdekel h miét nem sikeült összejönnöm egy fiúval sem /nem vagyok csúnya(azthiszem :P / miden fiú egy hét után fiúként kezel ami jó mert nagonjó barátaim vannak de nincs pasim... nem zeretnék megváltozni mert jól érzem így magam csak mindenki ezzel piszkál h nincs senkim....
2009. dec. 29. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek is vannak fokozatai. Nekem is van egy ilyen barátom (ő is lány). Soha nem volt barátja mostanáig (15 éves). Majd eljön egy srác, aki így szeret téged.
2009. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én lány vagyok de szerintem tök mindegy hogy milyen egy lány. Hogyha valakinek tetszel akkor úgz tetszel ahogy vagy és ne próbály megváltozni!..Ami pedig a szekálást illeti hogy nincs pasid az a te dolgod nem az övéké.
2009. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem a lányos lányok jönnek be egy nő legyen nő!DE ez csak az én véleményem. ha te igy érzed jol magad akkor ne változtass rajta ugy is lesz valaki/valakik akinek ez jön majd be és elfogad olyannak amilyen vagy:)
2009. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 papagenou ***** válasza:
58%
mit értesz az alatt hogy fius vagy?
2009. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

szted???

a fiuknak a lányos lányok jönnek be

2009. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Milyen az a fiús lány?

Sportos, magas, tüsihajú, mélyhangú és motorozik?????

2009. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedésre fiús.
2009. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányos fiúknak a fiús lányok, és fordítva :)
2009. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jófejek vagytok am meg nem nincs tüsi hajam és mély hangom sem. :D de tényleg nem vagyok könnyen befolyásolhattó és igazából csak azért kérdeztem mert megkellet h valaki győzön :D
2009. dec. 29. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz,hogy nyers a modorod,hogy szókimondó vagy,hogy szeretsz káromkodni,hogy masszívan bulizol,iszol,hogy nehezen mutatod ki az érzéseidet,és nem öltözködsz nőiesen,és inkább sportos típus vagy,mint kifinomult,akkor azt kell mondjam,láttam én már olyat,akinek ez bejött.Szóval a vadócok is találnak valakit általában,csak az a baj,hogy a fiús határozottságot hosszú távon nem sok fiú képes elviselni.Szóval,lehet,hogy csak a modorodon kéne finomítanod,és máris minden OK lenne.Csak ezt a fasz@ leány vagyok stílust ne vedd fel lehetőleg,légyszíves...
2009. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!