Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg visszataszító a...

Tényleg visszataszító a tizenéves srácoknak, ha egy tizenéves lány csúnyán beszél?

Figyelt kérdés

gondolok itt a káromkodásokra.

mert persze a szülők és a felnőttek szerint ez nem való egy "kislányhoz" mert még egy fiutól is csúnya, de egy látyól.....bla-bla-bla.

de manapság szinte minden tizenéves káromkodva beszél (a fiúk végképp).

de a tárgár-ul beszélő fiuknak is visszataszitó ha egy LÁNY "csúnyán" beszél?

ebből adódóan leginkább olyan válaszadóktól kérek kommentárt, akik tizenéves fiuk és rendszeresen szoktak "csúnyán" beszélni...


2008. aug. 21. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé lelombozza az embert mikor meglát egy normálisnak tűnő lányt, aztán mikor ismerkedésre kerül a sor és a csaj kinyitja a száját kiderül hogy a legputribb cigánygyerek is szebben beszél nála.
2008. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az én baráti társaságomban, ha van egy szép lány és a fiúk meglátják, azt gondolják, hm de jó csaj, de amikor bunkón, trágárul megszólal, a fiúk csak annyit mondanak: Nah ez is megszólalásig szép :/ igen eléggé lelombozó, talán visszataszító is

Egy 17 éves lány

2008. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Tudod én már elmúltam 17 éves. De akkor is és most is olyan barátaim voltak akik azt szerették és azt szokták meg,hogy egy lány nem káromkodik.

Volt olyan,hogy haverom találkozott egy szép lánnyal. Beszélgetni kezdtek és láttam rajta egyre inkább komorul az arca. Végül otthagyta a lányt valami mondva csinált indokkal. S nekem csak annyit mondott kidőlt a kapanyél. Ezt a kifejezést a trágárságra használják felénk.

Igen undorító ha egy lány így viselkedik beszél, de egy fiúnak sem néznek el mindent.

2008. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Sztem annyire nem eszik forrón a kását, mint ahogy az előttem szólók írták. Én mondjuk nem tizenéves vagyok, hanem inkább huszonéves, de nem hiszem, hogy attól, hogy egy- két csúnya szó elhangzik a szádból, ne tetszenél akárkinek. Ha mégis ez van, akkor az a pasi ilyen karót nyelt f.sz (hogy stílusos legyek:D)

Attól még lehetsz művelt, intelligens, olvasott lány, hogy ismersz csúnya szavakat is, max. lazább a stílusod. Sztem.

2008. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Az előző hozzászóló vagyok, de azt azért még leírom, hogy azért ez erősen társaságfüggő ám. Ha olyan pasikkal akarsz ismerkedni, együtt lenni akik egyáltalán nem beszélnek csúnyán, akkor ott nyilván rosszul jön ki, ha te meg káromkodsz mint egy kocsis. De ha olyan a társaság, ahol lazábbak az emberek, akkor biztos, hogy nem probléma.
2008. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
nekem általában nem gáz, ha egy lány száján néha-néha kicsúszik valami, szex közben meg kifejezetten szeretem, ha csúnya szavakat használ, de ha rendszeresen, kocsis módra káromkodik, az nem túl vonzó.
2008. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Igaz, én sem vagyok már tini, 21 vagyok, lány, de én nem szégyellem kimondani, hogy szoktam néha káromkodni. Ha pl. leülök egy székre és észreveszem, hogy nedves a székem, akkor sokszor azzal a kiáltással ugrom fel, hogy "Mi a fasz....!" Vagy ha leejtek valamit, amikor nagyon sietek, akkor szoktam mondani, hogy "bassza meg". És nem tartom magam tahó parasztnak, mivel képes vagyok disztingválni. Szüleim előtt nem beszlek így, sem boltban, sem iskolában, sem munkahelyen (na jó, ott mindenki így beszél, ott én is, de ha hivatalban dolgoznék, akkor valószínű ott nem beszélnék így). Volt már néhány kapcsolatom, de csak egy volt köztük, aki szóvá tette, hogy ne beszéljek így, de az illető igazából olyan álszent volt, hogy ez már csak valami vicc lehetett részéről. Amúgy sok olyan barátom volt, aki hozzám hasonlóan szintén olvasott, művelt volt, de mégsem zavarta őket a káromkodás. Tudom, hogy rossz szokás, és le is lehetne róla szokni, de nekem annyi elég, hogy meg tudom válogatni a szavaimat helyzettől függően.
2008. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
korabeli vagyok és fiú :P szerintem nagyon rossz ha 1 lány káromkodik! sőt visszataszító, ugyanez van a cigivel, egy csaj ne cigizzen! Le lehet pontozni, de szerintem akkor sem szép látvány, fiúknak még jól is állhat vagy vmi de egy csajnak....
2008. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom, hol élsz te? Egy lány miért nem cigizhet? Azon kívül, hogy nem egészséges. Ha egy fiú igen, akkor egy lány miért nem? Ez mekkora hülyeség...
2008. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
62%
mert visszataszító,és egyáltalán nem vagány.
2008. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!