Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1. Szerintetek akkor is fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Szerintetek akkor is fogok neki tetszeni? 2. Tudok majd beszélgetni, mert elég zárkózott vagyok!

Figyelt kérdés

1.kérdésem: 14 éves lány vagyok és már most félek attól, hogy nem fogok tetszeni a fiúknak mert nincs valami hosszú hajam. És szerintem a fiúknak ez tetszik. Vagyis minden sexy csajnak a tv-ben hosszú hátig vagy min. vállig érő haja van. Nekem elég rossz minőségű hajam van. Attól még tetszeni fogok valakinek?

2.kérdésem: Nagyon félek attól,hogy nem fogok tudni beszélgetni a gimiben senkivel! Főleg nem a fiúkkal. Ugye ez csak a kamaszkor miatt van???? Kérlek mind 2-re válaszoljatok nagyon fontos!!!! És ne nézzetek hülyének!


2009. dec. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Ha szép arcod van akkor nem para ha rövid a hajad. Vannak olyan fiúk akiknek pont a rövid a hajú lányok jönnek be.Mi van akkor ha a TV-ben meg minden hol a nőknek hosszú hajuk van?Attól neked még nem kell!Ne legyél birka!

2.Próbálj fel oldódni nem kell izgulni szerintem senki sem fogja leharapni a fejed ha váltasz velük egy pár szót.

2009. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, hosszú hajjal biztos könnyű csábítani, de a röviddel sincs nehezebb dolgod, nyugi ez nem fog számítani senkinek, max annak aki egy éjszakára akar, de akkor meg csak nyersz vele ha békénhagy inkább

2, én is féltem, de lett sok barátom csak egy a lényeg: légy önmagad és ne másoknak akarj tetszeni és akkor abba a baráti körbe kerülsz be ami leginkább illik hozzád.

16/L

2009. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk nagy részét nem konkrétan a haj hosszúsága érdekli, inkább az összhatás..egyébként meg a rövidebb haj is tud nagyon szexi lenni ha jól van levágva, szóval ne aggódj:)

Azzal akivel járni fogsz majd egyszer valószínűleg azért fogsz, mert van pár közös bennetek, ergó lesz közös témátok is, így megoldódik a probléma. Meg persze idővel azért könnyebben megy ám a beszélgetés is..

2009. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
HOGY LEHET VALAKI ÖNMAGA??? EZT SOHA NEM ÉRTETTEM!!!!
2009. dec. 29. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy,hogy ne tedd az eszes kislányt,ne vállald túl magad,azt csináld amit szoktál,ne másokhoz igazódj....
2009. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!