Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért undorodom ennyire a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom ennyire a mai huszonéves lányoktól?

Figyelt kérdés

Neten szoktam társkeresőzni. Előnyös képet beteszek magamról, akkor néha válaszolnak (10 ből 2). Felveszem utána facebookra őket, ott átlagos képeim vannak, nem rosszak azok sem. Miként felveszem őket, úgy már alig akarnak beszélni már, pár mondat után nem írnak. Azt mondják, semmi baj a külsőmmel. Aztán ugye ismerősként fent vannak ott, de majd mindet látom pár hét múlva, hogy egy széparcú, napbarnított beachboy-al (7 ből 6 lány) jön össze, közben nekem papol, hogy nincs a külsőddel semmi baj (aztán mégsem írnak). Kárt tudnék bennük tenni a dühtől.


27 F.


2014. máj. 23. 19:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Értem a problémád okát, de vannak normálisak is! És örülj hogy megmenekültél az ilyen lányoktól.

20/L

2014. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
64%
Nem feltétlenül a társkeresős csajokból kéne kiindulni. Miért ott ismerkedsz?
2014. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az különösen fájdalmas, mikor azt látom, hogy a zsírmalac lányok nagy részének is átlagos, vagy elfogadható pasi jut, akkor a kevésbé jó külsejű pasiknak befellegzett. Lehet azt mondani, hogy tetszenek a belső értékei a nagyon nem szép lánynak, de ezt kötve hiszem. Miért mindig csak a lányok belső értékei a szépek? Még a nem szép lányoké is az mindig? A nem helyes pasik belső értékei miért nem szépek?
2014. máj. 23. 19:07
 4/36 A kérdező kommentje:
2014. máj. 23. 19:07
 5/36 anonim válasza:
17%

A mai lányok egy vödör sz*rt nem érnek. Nagyapáink korában még tele volt normális értékrendű nővel az ország. Sajnos azóta megkapták az egyenjogúságot, így az akkor nekik járó etikett (udvariasság) is hanyatlott, persze még ma is elvárják, de inkább csak kihasználják, ráadásul sok területen képmutatóak lettek, megalázzák a férfiakat.

Az igazi gond az internet elterjedése, már nem csak a való életben bombázzák őket, hanem a neten is, a közösségi oldalakon is rengeteg inger és flört éri őket, hihetetlen sok érdeklődő közül válogathatnak, több tízszeresére nőtt a 70 évvel ezelőtti szinthez képest az udvarlóik száma, így csuklóból leráznak szinte mindenkit, a normális pasikat is, ez van, szard le, ez hosszú távon nekik is szar lesz, visszaüt ez még, hidd el, nézd meg mennyit nyafognak, hogy nem találnak normális pasit, hát, nem hiába, romlott személy csak erkölcsileg romlott személyt talál magának. Irigylem nagyapám, isten nyugosztalja, pár hete halt meg 84 évesen, több mint 60 év házasság után, régi családmodell szerint élt.

2014. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

De megmenekültem?.....


Az a baj, hogy így 5 ből 5 lánytól menekülök meg és senkim sincs sosem. Kezdek az időből is kifutni, másnak ilyenkor 28 hoz közel már családja van (10 ből 7 nek).

2014. máj. 23. 19:09
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
Hazug felszínes pi-csák, én is ezt tapasztalom. Nem az számít amit mondanak, hanem amit tesznek.
2014. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj biztos a barátnője? Nem csak lefizette, hogy pózoljon vele a srác? :D Vagy csak valami haverja. Sokan boldog-boldogtalannal fotózkodnak, csak hogy legyen mit feltölteni a Fészbúkra.
2014. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Néha nézem a netes társkeresőket is (nem sok időm és kedvem van a való életben barátnőzni, persze ha lenne, akkor nem lennék rest menni ide-oda, bárhová), telis tele van 30 as szomorú arcú nőkkel a társkeresők, gyerek is van minden 2. nál, mégis ezeknek is szakadatlanul írnak a férfiak, pár héten belül találnak párt majd mind.
2014. máj. 23. 19:12
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem tűnsz egy lepukkant csávónak. Nem értem miért nem jön össze semmi. Lehet nem csak a társkeresőn kéne próbálkoznod, hanem élőben is.
2014. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!