Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkeresők egy része (nem jártam minden) telis-tele van komolytalan huszonéves nőkkel, akik több levél váltás és több képcsere után is megszakad minden, mert egyet gondolnak és lelépnek szó nélkül?

Figyelt kérdés
Érthetetlen. Mintha csak önbizalomtréningnek tartaná a legtöbb az egészet. Vagy nem tudom. Vagy időközben találnak mást. Lehet. De mind találna mást és jobbat? Nem hiszem, de szerintem komolytalanok. De nagy sunggal írja ki mind, hogy végzettség felsőfokú, aztán meg értelem és jellem az nulla, 90% ban ez jön le nekem.
2014. márc. 15. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet barátom, hogy ronda vagy és azért hagynak ott :D
2014. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagy részük ezt csak szórakozásnak tekinti.

Te még szerencsés vagy ha képet tudtál csereberélni, nekem az első üzenetemre sem válaszoltak, éppen ezért hagytam is a dolgot.

2014. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
miért kell ezt ilyen komolyan venni?
2014. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a rondaságot hagyjuk, mert volt 2-3 kép átküldése és még utána is beszélgettünk napokig. Ha ronda az ember és nem jön be, akkor nem nagyon válaszolnak vissza, vagy csak annyit, hogy már nem nagyon leszek, ne várj rám stb. De nem azt, hogy tök szimpatikus vagy, szívesen beszélgetek veled továbbra is. Akkor nem ilyen reakció lenne (vagy lehet, de akkor magának is hazudik a nő és nagyon buta9.
2014. márc. 15. 15:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszm, hogy üzenetekre nem válaszolnak, az gerinctelenség lenne. Max akkor nem, ha egy nap kap 30 at és már a padlás is tele van sablondumával. Mondjuk meg vannak hibbanva a mai lányok ezt látom. Van egy ismerősöm, tök korrekt csaj, de társkeresőzik, mert bár ő nem szép, de nagy a mérce. Vagy 20 randin volt, de mindenbe belekötött, ha kicsit alacsonyabb volt a pasi, mint leírt, akkor repült, ha volt pár kiló felesleg akkor repült, ha volt pár őszhajszál, akkor repült, ha nem autóval jött és öltönyben, akkor is repült. Egyre több ilyen nőről hallok, aki ilyen, aztán 30 felett meg sírdogál egyedül. Ez pedig nem a nők kis százaléka, elhihetitek. Hanem legalább 15-20% ami hatalmas szám.
2014. márc. 15. 15:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez meg még rosszabb:


,,Ezek a társkereső oldalak híresek arról, hogy a lánykák nem válaszolnak. Fogod magad és írsz egy levelet egy lánynak, amiben elmondod, hogy ki vagy és mit akarsz. Igyekszel bebizonyítani, hogy nem vagy sem pszicho- sem szociopata. Elmondod ezt intelligensen és művelten és kapsz erre egy rohadt nagy semmit. Még egy "elutasító levél" gombot sem nyomnak. Ennyi. Ennyi jár neked! Dögölj meg. Ez engem az agyvérzésig tud idegesíteni. Ha átrakom a szituációt a valós életbe, akkor az van, hogy én mondok valamit és átnéznek rajtam, nem kapok választ. Nem ismerek olyat, aki ettől ne húzná fel magát. Inkább olyat ismerek, aki ettől állattá válik és "gyilkol"."

2014. márc. 15. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomnövelésre használnak. Igen, jó nő vagyok, érdeklődik irántam ez a pasi. Ezt élőben is csinálják, aztán meg leszarnak. Ösztönös viselkedés, nem rosszindulat. A girl can always change her mind - szóval soha ne bízz egyikben sem.
2014. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Leginkább hagyd jött az internetet, menj el bulizni, és élj! Hiddel, sokkal hamarabb lesz valakid! A netes szarokra énis feljárok, de semmi célom nincs, mert ott kapcsolatot nem találsz max patront ürítesz... Szóval emeld meg a segged a gép elől, és irány a való világ!
2014. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!