Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon felek az uj sulitol...

Nagyon felek az uj sulitol tobb lennt!?

Figyelt kérdés
Most fogok gimibe menni. Van eg legjobb baratnom nagyon szeretem. Azon kívül meg ketto legjobb az egxik mindig segít. A dogakban ot is szeretem. Es van meg egy akikkel irdatlan nagy baromságokat csinálunk. Totál beparaztam, hogy mi lesz ha nem találok uj barátokat? (Alapvetően könnyen barátkozos típus vagyok) de a gimitol nagyon felek. Es ha nem lesznek ilyen jo barátaim. Es ha nem fogok senkinek sem tetszeni? Ha rossz lesz az osztály? Hogx győztem le a félelmeimet? Kezdek egyre jobban rettegni, pedig en nem vagyok olyan de ez a gimi kérdés....,. Nagyon felek

2014. máj. 24. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha én most a helyedbe csöppennék, nem az új sulitól, hanem a helyesírásomtól rettegnék a legjobban. Ezen javítanod kellene, mert a tanár cseszegetni fog, és leéget mindenki előtt. Már ha szemét tanárt fogsz ki.
2014. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sör_ válasza:
Nyugodj meg, lehet még jobb barátokat fogsz szerezni, mint amik most vannak, én gimiben szereztem az összes barátomat:)
2014. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat kőszi :) amugy a telefonom képernyője rossz azert irok hibásan :)
2014. máj. 24. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a tanároktól kell a legjobban félni, ők az igazi szemétládák. Elég egy tanár, és képes megkeseríteni az életed. Ellenben 8 másik, de kedves és jófej tanár meg feldobhatja a napodat :)
2014. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez de ismerős érzés. 8. után én is ilyenektől féltem, de aztán a gimi életem legszebb 4 éve. A legjobb barátaimat itt ismertem meg, el is felejtettem az általános iskolai barátaimat. Szerencsémre mindenkinek tetszettem, akinek szerettem volna. A gimi jó, a gimi izgalmas. Legalább is amibe én járok az az. Más ember lettem itt.

18L, 11. osztály, ne parázz

2014. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huha hat azert megnyugtattatok! Koszi a válaszokat :)
2014. máj. 24. 21:02
 7/7 anonim válasza:
Én is féltem a gimi elött, bár én akkor már váltottam egyszer sulit.. és most úgyérzem, hogy ez a világ legjobb osztálya minden hibájával együtt, rengeteg barátom lett olyanok is, akikkel az első évben egy szót se beszéltem (ők most a legjobb barátaim :) De szerintem nem feltétlenül kell eltaszítanod a régi barátaidat.. nekem is megszakadt jónéhány régi barátság, de van egy barátságom az első sulimból, ami a mai napig erős :) Úgyhogy ne aggodj, állj hozzá nyitottan és boldogan :))
2014. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!