Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így megy tizen és huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így megy tizen és huszonéves korban, mint ebben a filmben, hogy az ilyen srácok naponta más lukat políroznak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=onfLm_EnTlE


5. perctől kezdve.


2014. máj. 25. 21:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
persze, a menő, csajozós srácok, a fiúk 20 %-a dugják végig a lányok 80 százalékát
2014. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy szerintem jobb egy állandó kapcsolatot folytatni egy megbecsült személlyel, mint mindennap mással. Bár ez csak az én véleményem.
2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első jól mondja. Valakinek minden nap más jut, valakinek 1se egy életen keresztül.
2014. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam, hogy ha 10 lány van, akkor ugyanazt a 3-4 fiút váltogatják egymás között, addig szinglik és nem állnak le kevésbé jó dumás, kevésbé szép fiúval. Vagy ha le is állnak, csak átmenetileg, ha felszabadul egy helyes srác, akkor rárabolnak.
2014. máj. 25. 21:37
 5/17 anonim ***** válasza:
ha a fiú magas és a pénisze is nagy akkor van önbizalma és Odamer menni csajokhoz.
2014. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az arc a döntő szerinte, meg a duma. Persze a magasság is fontos, ha nem vagy min 175, akkor nem vagy férfi. Ha pedig szexre kerül a sor, jó ha van egy 17 es szerszámod a gatyában, hogy megtarthasd a csajt. Plusz az anyagiak.
2014. máj. 25. 21:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Na ha nem tudnám hol vagyok, akkor az előző kommentek alapján biztosra mondanám, hogy ez csak a gyakori kérdések lehetnek. Ennyi besült f@ sz t, mint amennyi itt van.


Az biztos hogy sok lánynak egy bizonyos férfi ideál jön be, de közel sem 20% meg 80%.

Biztos vannak olyan srácok, akik sok lányt meg tudnak fektetni, de abban kételkedek, hogy naponta másikat. Hetente az még belefér. De a nők 80%-át akkor sem kaphatják meg. Vagy lehet csak a saját környezetemben látom ezt, de 10-ből 7 férfinak biztos jut nő, és ezek a nők olyanok, hogy jöhetnek bármilyen "alfahímek", esélyük se lenne náluk. Azt el tudom képzelni hogy a férfiak 10%-nak esélye van a lányok/nők 40%-ánál, de itt gyakorin nagyon el van ez túlozva. De csak azért mert itt meg nem az átlag ember válaszol, hanem az elkeseredettek.


Én sem vagyok alfahím, és most 5 éve élek egy kapcsolatban, előtte is volt 2 komolyabb kapcsolatom, és voltak lányok/nők akiknek bejöttem. Pedig nem élveztem soha a lányok rajongását, és lám mégis akadtak olyanok jó számmal, akiknek kellettem vagy kellettem volna.

2014. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk egyáltalán nem zavarna, hogy más minden nap új nővel van, ha én lehetnék egyetlen olyannal, aki viszont tényleg bejön. De azt látom, hogy a csajok inkább lesznek a hatodik szexpartnere egy menő srácnak, mint hogy járjanak egy kevésbé menővel.
2014. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Duma, Arc ???


hát...nem tudom.


170 cm magas férfinek hiába van jó dumája ha alacsony és a pénisze is 14 cm...

2014. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8. Dettó!
2014. máj. 25. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!