Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randira durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randira durva náthával?

Figyelt kérdés

úgy tűnik, h végre akad egy normális csaj, holnap lenne vele randim... viszont nagyon folyik az orrom, könnyezik a szemem, fáj a fejem. nem tudom hnapra mennyit fog javulni :S

ti elmennétek így? megfertőzni nem akarom persze... de nagyon nagy kár lenne kihagyni, és mivel sokszor ócska indokokra vonatkozva mondanak le randit, félek hogy azt hinné, hogy én is azt teszem..

nem tudom miért vagyok ekkora szerencsétlen. :S :D


20/F



2014. máj. 25. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hol ismerted meg?
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt most a héten, bár én lány vagyok. Ne menj el a randira, megfertőznéd, orrhangod van stb..:D Biztos megérti majd :)
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze ha a cucc a tenyerembe köt ki gyors bezselézem vele a hajam
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gáz akkor hívd fel telefonon, úgy ő is hallani fogja mi a helyzet és biztos megérti.

Ha biztosítod róla, hogy gyógyulásod után ő az első talán még hízelgő is lesz számára.

(hol találsz te normális csajokat? :D Ide is küldhetnél párat, sőt jelenleg talán még egy őrülttel is kiegyeznék. :))

2014. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki mikor beszélgettetek, hogy épp beteg vagy? Mert ha szépen elmagyarázod neki, akkor nem lesz baj ha a csaj normális és randi elnapolás után is keresed, akkor nem fogja azt érezni hogy na ez jól lekoptatott. Mondd neki, hogy nagyon sajnálod de pár nap múlva ha jó neki szeretnéd bepótolni. Ha viszont jól érzed magad holnap, menj el és talizz vele! :)


Szerintem hülyeség elmenni a randira ha nagyon rosszul érzed magad, mert nem tudod magad olyan jól érezni sem ha lehúz a tested.


Az a rossz, hogy holnap lenne és ha aznap mondod le, necces de azért csak megértené. Csak ne találkozó előtt 1 órával mond le, mert az a gáz.


Remélem minden jól alakul! :) Sok sikert!

2014. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Trollok mindig voltak, mindig lesznek. Nem kell etetni.

Szerintem ha felajánlasz neki egy későbbi időpontot akk nem fogja azt hinni h kifogás.

2014. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Geg,vagyis arra a bu. zis nevű tagra ne hallgass,magából indul ki...
2014. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!