Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durva lenne, lányok? Vagy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva lenne, lányok? Vagy ti hogy folytatnátok a történetet?

Figyelt kérdés

Randizáskor a felek között kialakul az a pillanat, amit a "tökéletes pillanatnak" szoktak tekinteni csóknál.

Parkban padon ülnek. Közelednek egymáshoz, de a srác megáll. A lány is megáll, látja, hogy megtorpant a srác.

Így ülnek pár hosszú másodpercig, körülöttük minden él és mozog, még a lenge szellő is elevenebb, olyan csönd van. Ők csak ülnek, és várnak. A fiúnak csak egy enyhe mosoly van az arcán. Majd megszólal, "csukd be a szemed".

A lány becsukja. A fiú lassan előrébb hajol, majd a füléhez közeledik. Minden egyes szót úgy ejt ki, hogy az ajkaival a lány fülét gyengéden érintse. Majd lassan, hosszan tagolva kérdezi.

-... érzed ...? *lány határozatlanul bólint*

-...a legtökéletesebb pillanatot?

A lány ismét bólint, és ő is már csak suttogva mondja a srác fülébe; "igen"

-...a legmeghittebb momentumot, amelyért élni érdemes?

A lány megint csak bólint, válaszában visszatarthatatlan kéjes sóhaj; "higenh". Szíve a túlhajtás és a leállás szélén áll, csak a pad tartja meg őt az eldőléstől és a tudat, hogy a fiú ott van mellette.



A srác hirtelen visszább ül, hátra dől, kezeit a tarkója mögé teszi, majd széles mosollyal így szól;

-Én is éreztem.

Jó volt, nem? Nagyon élveztem.

Mit gondolsz, szerinted ez még lesz jobb is?


___________

Ti hogyan folytatnátok? Ha ez megtörténne veletek, hogy cselekednétek? Tegyük fel, a sráccal minden klappol, csak ezt a meghitt pillanatot kezelte így. Talán mert nehéz szembesülnie, bánnia az érzelmeivel és zavarában inkább elkomolytalankodja?

Mit gondoltok?

Kort is írjatok.


Van alternatív folytatás is a srác részéről, de a lányokéra vagyok kíváncsi :)


2014. márc. 31. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én romantikus lélek vagyok, párom falra is mászik néha tőlem, de ez borzasztó... több sebből is vérzik, értelme sincs. Van tökéletes pillanat, rengeteg, de nem ismerkedő felek között egy parkban az első randik egyikén, amikor még csókolózni se mernek.
2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy most ismerkednek, hogy az első randi? :)
2014. márc. 31. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Megkíméllek attól a sok perverz dologtól amivel folytatnám. Szép napot! :D
2014. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felállnék, és keresnék valakit, aki nyálas ömlengés helyett megcsókol a kellő pillanatban.
2014. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1#-es. Légy egy kicsit elrugaszkodottabb :)

Minden klappol a sráccal, tehát már régről ismeritek egymást.

Ki mondta, hogy most ismerkednek? Nincs arról szó, hogy nem mernek csókolni, csak a pillanat varázsa miatt nem sietik el, nem esnek egymásnak. Ha egymásnak esnének, nem lenne meghitt.


3#-as. Ne már. Ezt hívják mézesmadzagnak :D


4#-es, és ha szerelmes lennél belé?


Nem éppen könyvet írok(túlzás lenne), de olyasmit, és ezért kellenének a részletek.

2014. márc. 31. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt ne nagyon publikáld, mert undorítóan ömlengős. Egyébként meg valódi szerelmesek között nem a padon ülve jönnek az ilyen pillanatok.
2014. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a kritikát, jobb most rájönni mik a hibák, mint később. :)
2014. márc. 31. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Láttál már szado mazo-t? Még mindig mézes a madzag? #3 as voltam :D
2014. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8#-as. Ez már nem egyszerű mézesmadzag. Ez maga a szado mazo :D

Részleteznéd? *.*

2014. márc. 31. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!