Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi jóval fiatalabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi jóval fiatalabbnak tűnik a koránál 25 évesen kb 18-nak), akkor ez később, harminconévesen előnnyé válik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, hogy nem. Kölyökképűnek titulálnak, saját tapasztalat.. 35 évesen kezdtek komolyabban venni, akkor is csak a borosta miatt :D
2014. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az jó, mert én még szakállt se tudok növeszteni
2014. máj. 26. 08:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem válik előnnyé. Apukám most 62 éves, 40-nek ha kinéz, anyukám szintén ennyi, és 62-nek ki is néz. Szerinted előny?


Annyit mesélt, hogy 21 évesen is bemehetett helyre, ahol diákkedvezmény volt meg ilyesmi.


De figyelj, kölyökképű leszel 35 évesen is, ott ülsz majd egy értekezleten és csípőből lekezelnek az emberek, mert gyerek vagy.


Van egy csaj nálunk a cégnél, 26 éves, de esküszöm, hogy 14-nek néz ki, hát nem lehet komolyan venni. Mond valamit, nem figyel senki oda ösztönösen:D

2014. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jól hangzik.
2014. máj. 26. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki, akkor nem gáz

páromból kiindulva régi képek alapján ritka ronda volt huszonévesen, most 40 évesen mondom h helyes pasi

szal majd inkább később lesz előny

de ne legyen igazam :\

2014. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, azért nem kell elkeseredni, legalább van néhány jó éved.:)


Pl. a nagymellűekre azt mondják, hogy fog az lógni 20 év múlva, igen, de volt előtte pár jó évük. :D

2014. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előny,egy haverom majdnem negyven de kinéz vagy húsznak és folyton fiatal pipiket szed fel. Bezzeg én ennyi idősen már őszülök.
2014. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ha 40-esen kezd előny lenni azzal nem sokat érek, addigra már nem csajozni akarok, hanem hogy családom legyen :S
2014. máj. 26. 11:14
 9/9 anonim válasza:

Iszonyatos kellemetlen ez az a dolog, nekem elhihetitek !

40 éves vagyok és sokszor 23-24 éves kis takonynak néznek, nem vesznek komolyan, lépten-nyomon letegez mindenki, a szavaimat nem hallgatják meg, mert komolytalannak vélnek engem...... Velem egy korúak meg úgy beszélnek velem , mintha a gyerekei lennék . Úristen, iszonyat érzés, ISTEN VERÉS EZ ! Büntetés! Szorongásaim az egeket veri. Ráadásul kisfiam is van, azt hiszik hogy az öcsém.


Nekem senki se mondja azt, hogy később ez jól fog jönni . SOHA NEM FOG JÓL JÖNNI EZ A MEGALÁZÓ ÁLLAPOT ! EGYRE KELLEMETLENEBB!

2015. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!