Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem jóképű pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem jóképű pasi hogy birkózzon meg vele, hogy olyan barátnője nem lehet, aki külsőre is tetszik neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
ez nem jelenti az hogy nem lehet szép barátnőd csak több idő mire ilyet találsz :D
2014. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van, csak keresned kell kitartóan
2014. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van hogy hiába keressük.;(
2014. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Fogadd el a helyedet a ranglétrán és sokkal könnyebb lesz. Rengetegen nem fogadják el saját magukat ezáltal tönkretéve az életüket, ne tartozz közéjük.
2014. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg nem unjátok még???

Mert én már nagyon. Ez a dagonyázás az önsajnálatban.

Annyira szánalmas, és ez tesz szánalmassá, igen.

2014. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, de pont ezzel van a gond. Hiába fogadom el, hogy én nem nézek ki jól, attól még ugyanúgy azok tetszenek, akiket vonzónak tartok.
2014. máj. 24. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként először tisztázzuk már azt is, mit jelent, nem jóképűnek lenni. Lehet, hogy ez az egyik lánynak nem tetszel, a másiknak pedig te leszel a tökéletes :)
2014. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a szépségben rejlik a jóság, és ezt a nők is tudják. Ha rendes, jóravaló, szorgalmas, dolgos, kedves, intelligens pasi vagy, meg fogod találni a kedvedre való társat.


Igaz, én nő vagyok, de az én párom sem szép, csak ezt nem merem megmondani neki.:) De nála jobb emberrel még nem találkoztam. Kedves, figyelmes, intelligens, okos, szorgalmas, pedáns, segítőkész mindenkivel szemben. Ráadásul 16 évvel idősebb nálam. De boldog vagyok mellette, és büszke vagyok rá. Bármilyen társaságban büszkén vállalom, hogy ő az enyém! Nem a legszebb, de a legjobb az én párom!

2014. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!