Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy ismeretlen srácba és írtam neki egy internetes portálon egy levelet e ő olvasás nélkül kitörölte! Mit tegyek, érdemes még egy kérdést írnom neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 13 éves lány vagyok és egy internetes portálon láttam egy srácot és ahogy elnéztem nagyon bejön a többi lánynak, normálisnak tűnt a srác mert a családjáról tett ki képeket meg az egész írása magamról című írása olyan normálisnak tűnt, szóval gondoltam ha normális akkor megér egy próbát!

Rá vettem magam, hogy írok neki egy levelet, hogy elkérhetném e az MSN címét?! A levelet szerintem nem nyomulósan hanem tényleg normálisan írtam meg, hogy ne tűnjek egy bolond lánynak. Több napig vártam, hogy visszaírjon és megnéztem egyik nap az elküldött levelemet, hogy elolvasta e, és nézem nem olvasta el viszont kitörölte, ekkor szakadt meg a szívem, mert már tisztára bele estem abba a srácba szinte szerelem volt első látásra csak ő még nem látott:), mert az adatlapomat azon az internetes oldalon azért sem láthatta mert csak akkor láthatta volna ha kinyitja azt a levelet. Nem tudom, hogy egy bunkó srácba zúgtam e bele vagy csak egy félre értés volt és csak azt hitte, hogy én is csak nyaggatni akartam volna mint a többi lány!

Lécci segítsetek, hogy mit tegyek, írjak e egy új levelet valamilyen olyan címmel amire felkapná a fejét vagy inkább hagyjam ezt az egészet és keressek más fiút?

Előre is köszönöm!


2009. dec. 30. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit kezdenél vele, ha visszaírna?
2009. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is írtam már lánynak neten semmi válasz ... és törlés... igazábol én keresgetek mást... de h te mitcsinálj hát az pont a fordítottja én ebben az állapotomban örülnék a levelednek, de lehet h ő nagyképű vagy ilyesmi és azért törölte, szerintem gondolkodj el ezen h megérné e vele foglalkozni, és ha döntesz írj neki v ha másképp döntesz akkor szívböl kívánom h találj egy jóképü srácot magad mellé aki törődik veled 17/f
2009. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak véletlen törölte, mert azért én biztos elolvasnám, ha jön ilyen levelem :) Szal próbálj meg egy újat, de vigyázz h tényleg ne legyen nyomulós, mert az nagyon visszataszít!

15/F

2009. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"én is csak nyaggatni akartam volna mint a többi lány"

Miért nem? Ismeretlenül elkérted az msn-en címét.Szerinted a többi csaj mit csinál?Ugyanezt.

Szerelem első látásra.Butaság.Nem is ismered,csak a külseje tetszik.Ha ennyire nagymenő,hogy már unja a csajok leveleit és arra sem képes,hogy elolvassa,bár idejéből valószínüleg kitelik,akkor ne foglalkozz vele!Tartsd magad többre és várd meg,amig egy fiú kezdeményez nálad.Tudom,ezt ódivatunak tartják,de 25 vagyok és még soha nem kellett egy fiúnak sem kerekperec megmondaom,hogy tetszik,járjunk.Mindig volt bennük,annyi mersz,hogy ők hívtak el valahova.Az ilyen nagymenők meg lehet,hogy kivül jujj,belül fujj.

2009. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Énis voltam így 1x, hogy 1 nálam 4 évvel idösebb csaj(bombanő xD) bejelölt h tetszem neki, erre én írtam neki 1 levelet, ő pedig 2 nappal később olvasatlanul törölte, pedig ő jelölt be. De igazából nem érdekelt a dolog, hiszen nem is ismertem. Az élet megy tovább.


16/F

2009. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha visszaírt volna akkor elkezdtem volna rátérni a lényegre vagyis az msn címre.
2009. dec. 30. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nálad az msn cím a lényeg, akkor ne írogass még fiúknak:D
2009. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz! :D
2009. dec. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!