Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok olyannal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok olyannal egy randira se elmenni akiben nem látok valamit amit magam se tudom, hogy mi?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán randizok. Pedig sokszor hívnak el olyanok akik kívül-belül rendben vannak de valami hiányzik és nem tudok igent mondani.

Nem sokszor randiztam életemben és akkor is olyan srácokkal akik amúgy nem az eseteim de valami volt bennük. Ebből az egyikkel lett egy rövidebb kapcsolatom.

Ennek nem rég lett vége és azt mondtam, hogy ráerőltetem magam olyan randikra is amikhez nincs kedvem de ha rendben van a srác akkor mehet.

Ma pont lesz egy ilyen randim de annyira nincs kedvem az egészhez.

Hogy lehet ez, hogy nem tudok olyannal találkozni akiből hiányzik az a plusz mikor olyannal tudok akiben csak az van benn?

Más volt így? Tudtok tanácsot adni, hogy hogyan lehet ezeket az érzéseket legyőzni?

19L


2014. máj. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere velem randizni.
2014. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel akkor elég értelmetlen amit csinálsz. Inkább foglald el magad,majd jön olyan,aki felkelti az érdelődésed és szivesen találkozol vele. De ráerőltetni magad olyanra amit nem is akarsz felesleges.
2014. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért mentél bela, ha nincs kedved hozzá?

Elég fiúval találkoztál?

Találkoztál velem? :)

19F

2014. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiúként vagyok hasonlóképpen... Egyszerűen annyira unalmasak a mai fiatal lányok és a legszörnyűbb, hogy olyat találni, akinek van humorérzéke is baromi nehéz találni. :D Szörnyű a mai kínálat lányok terén.
2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!