Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki azt igerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki azt igerte nekem h ha talalkozok vele es lefekszek akkor jarni fog velem. Vajon csak azert mondja h fekudjek vele? Vagy miert?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Jó, hogy csak azért. Ez nem így megy, hogy akkor jártok, ha lefekszel vele. Csak a szexre hajt. Persze te döntöd el, hogy belemész-e, de hogy utána nem fog keresni az biztos. Ha keres is, akkor csak a szex miatt.
2008. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%
Szia. Sajnos a pasi csak szexet akar és ha megteszed neki akkor könnyűvérűnek fog tartani, és dobni fog, bocsi, de ez az igazság. Hagyd őt és keress magadnak rendes pasit, aki megérdemel Téged, akinek nem csak egy éjszakára kellesz.
2008. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem is tudom.A sorrend nem nagyon jó.Előbb feküdj le vele,aztán járni fog veled?Hmm,ne menj ebbe bele.
2008. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

kamu! aki ért az internethez annyira, h regisztráljon, és beírjon ide 1 kérdést, az nem lehet ennyire idióta, h komolyan gondoljon 1 ilyen kérdést!


ja, egyébként persze, feküdj le vele, utána még feleségül is vesz majd....

2008. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne vedd az iyleneket komolyan.. nem is értem ezen hogy lehet elgondolkozni. Hagyd a francba nem érdemel meg, dugjon meg mást...
2008. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jól látom ez egy netes kapcsolat eredménye ("ha találkozok").

Semmiképp ne menj bele: csak szexre hajt.

És, hogyha járni akarsz vele gondold végig: egy ilyen pasi kell, aki csak dugni akar? Nem szeretnél egy olyas valakit magad mellé, aki tényleg szeret és jól el lehet vele beszélgetni, meg értitek egymást és ráadásul szex téren is jó? Inkább keresgélj, de ne feküdj össze az első emberrel aki felajánlj egy kis hancúrozást.

Meg hogyha azt tapasztalja, hogy nem vagy egy nagy ribanc (bocsánat a kifejezésért) az ágyban, akkor úgyis dob.

Szakítsd meg vele az kapcsolatot és hagyd őt a francba. Keress egy értelmes pasit! :)


Wanda

2008. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted egy pasi olyan lánnyal akar járni akinek ha valaki egy ilyen ajánlatot tesz az kötélnek áll? Szerintem nem, de ez csak az én véleményem. Szerintem.
2008. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint régen egy pasi azt mondta egyik barátnőmnek hogy ha megmutatja a mellét akkor járni fog vele. Bár ez kevésbé rizikós így barátnőm megtette, a srác kiröhögte és azt mondta sosem járna egy ilyen ribanccal aki mutogatja magát...
2008. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, kamu, kamu.......nem igaz, hogy nem látjátok. Vagy tényleg vannak ilyen sötét kérdésfeltevők?
2008. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek tényleg kamu szaga van, de ha mégsem akkor jó nagy darab marha vagy ha megfekszel egy ilyen ajánlatra! Persze ha csak egy jót akarsz dugni, akkor rajta, nem kell ahhoz mélyebb érzés jó tud lenni az futó kalandnak is!
2008. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!