Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj hogy ha válogatós vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy ha válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok,amit maximálisan elvárok egy pasitól:


-legyen legalább érettségije

-legyen állandó munkahelye,keresete(naplopók nem vonzanak,én is dolgozom)

-a szexen kívül más programban is részt tudjon velem venni


Mostanában csak tahó,bunkó unintelligens pasik találnak meg,ordenálé stílussal......

Szerintem nincsenek hatalmas elvárásaim,csak azt kérem,amit én is nyújtani tudok.......



2013. máj. 23. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

"ordenálé stílussal"


Ordenáré. Ma is tanultál valamit. Intelligens ember örül ennek.

2013. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális!

Ne nevettess!


Nekem két diplomám van,négy nyelven beszélek,ha diplomát nem is,minimum egy érettségit én is elvárok a leendőbeli páromtól.

Én is folyton olyanokba botlok,akik 2 értelmes szót nem képesek kinyögni.....

2013. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Hát, ez alapján nem mondanálak egyáltalán válogatósnak, sőt hát inkább alacsony igényűnek:


"-legyen legalább érettségije

-legyen állandó munkahelye,keresete(naplopók nem vonzanak,én is dolgozom)

-a szexen kívül más programban is részt tudjon velem venni

"


Ezeket 19 évesen messze túlteljesítem, egyetem mellett (érettségivel) a minimálbér többszörösét megkeresem. Az időm igaz, hogy kevés... Azt sem értem, hogy tud egy felnőtt ember minimálbért keresni, de azért egy felnőtt férfival szemben nem nagy elvárás, hogy dolgozzon és el tudja tartani magát. Jó, persze tudom, milyen, amikor kevés ideje van az embernek, a szabadidő fogalmát már én sem ismerem egy ideje, de azért nem vagyok állandóan fáradt, és igenis van kedvem közös programokhoz a barátnőmmel...

2013. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha, csak azt amit te is nyújtani tudsz, akkor semmi probléma!!

De ez nem sok amit itt leírtál (ahoz képest, hogy válogatósnak érzed magad)

Viszont az érettségivel nem értek egyet, de egy normális szakmája minimum legyen amiben tevékenykedik, attól még hogy nincs érettségije lehet, hogy inteligens !

2013. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ordenálé*

Ordenáré


Elnézésedet kérem,és örülök,igen!

ha másnak nem is,akkor annak hogy csak ennyi maradt meg benned a kérdésemből......egy hibásan leírt szó :))

2013. máj. 23. 14:08
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 14:06


ironikusan értem hogy ezek "hatalmas" elvárások lennének

amúgy megkaptam,hogy felszínes vagyok,mert nem ismerkedtem egy

8 osztályos végzettséggel rendelkező,bunkó munkanélküli pasival,aki még az anyjával él.....szörnyű vagyok,tudom.....

2013. máj. 23. 14:11
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem nincsenek hatalmas elvárásaim,csak azt kérem,amit én is nyújtani tudok......"


Normális ember nem a sz*ros érettségivel foglalkozik hanem azzal hogy milyen az összhang egymás között, és tudod az a baj hogy ha megismerkedsz valakivel jól néz ki meg minden, de nincs érettségije, akkor a következő sarkon megismerkedsz egy olyannal aki kevésbé néz ki jól viszont van papírja


A munkahely olyan dolog hogy bárki dolgozhat aki akar, de gondolom neked az sem mindegy mennyit visz haza a csávó

Ha én csak 85e-rel állítok haza míg te 130-al akkor úgyis azért hagysz ott, mert rám kiabálnád hogy Te tartasz el engem


A normális nem sznob szűk látókörű mérnők hapi is bele tud szeretni egy pultos csajba, vagy épp egy modellbe

20/F

2013. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vizéli László ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincsenek nagy elvárásaid, viszont az utolsó hozzászólóval abszolút egyet értek. Attól mert valakinek van egy érettségije még lehet egy hülye tapló, és nem biztos hogy többre viszi mint egy jó szakmunkás. És az is köztudott ha van egy jó szakmád, szinte lehetetlen elhelyezkedni benne ha nincs protekciód. Nekem 2006 óta szakács a szakmám, és esélye nem volt hogy el tudjak benne helyezkedni, ennek ellenére folyamatos munkaviszonnyal rendelkezem. Nincs érettségim csak egy szakács szakmám, ennek ellenére abszolút nem érzem magam hülyébbnek az átlagnál. De ahhoz képest hogy azt állítod magadról hogy válogatós vagy, ez nem igaz.
2013. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ma 14:17


Ha az illető szimpatikus,nem egy bunkó munkakerülő,aki azt várja hogy a nő tartsa egy(egyszer futottam ilyen pasiba),akkor nyilván nem fogom neki azt mondani,hogy szimpatikus,meg minden,de húzzon a francba,mert nincs diplomája.........de azt hittem ez evidens.

2013. máj. 23. 14:20
 10/19 A kérdező kommentje:

Fedding28!


"Szia! Tudnál használt puncis bugyit??? Vagy szexnél elhasznált puncis ondós óvszert??? Megvenném pénzért őket komolyan."


Köszi a privátot,de legközelebb inkább ne!

2013. máj. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!