Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan férfi, aki egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, aki egy nőt nem tud "felszedni", hogyan boldogul az életben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól; ez nem befolyásolja a szakmai és pénzügyi képességeimet.
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy,hogy attól még hogy nem jóképűnek született,aki után ugranak a csajok attól még lehet,hogy mondjuk jól vág az esze,és ért a szakmájához,jól meg tudja csinálni a munkáját,főleg ha még szereti is.

És hál istennek a kettő nem függ össze egyáltalán,mert a kettő nagyon távol áll egymástól,mivel a szerencse is fontos tényező ebben,hogy találkozol-e olyannal akivel összejöhetsz,a két fél kedvétől is függ a dolog,attól is hogy kikkel találkozol az életben,hiszen nem mindegy hogy a barátok akiket annak hittél,átvágnak vagy sem és még sok dologtól...

2014. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól. Attól, h nincs barátnője, még lehet normális, boldog, nyugodt élete, jól fizető munkahelye, barátai akikkel jól érzi magát.
2014. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan nagyon jól elvannak igy is. Volt fönököm, egyedülálló független értelmes pasas és folyton jár mindenféle csoportokba, oratorika meg előadásokra, üzleti gyülésekre, találkozókra, bemutatókra stb. Ahogy én látom nagyon is jól és büszkén elvan igy is.
2014. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom más, hogy van vele de engem nagyon kínoz ez a helyzet, annak ellenére, hogy jó munkahelyem-diplomám van egyre szarabbul érzem magamat. Miden kibírhatatlanul egyre unalmasabb körülöttem ami az egyetlen dolog amibe menekülni tudok : meditációk, filmek + egy sör ( alkalmanként ) minden más dolog ahol társaságban vagyok vagy gondolkodni kell terhes és idegesítő számomra ahonnan úgy érzem menekülnöm kell. Persze ha egy lányról lenne szó, hogy elfogadja a randi meghívást az nem zavarna.. legalábbis úgy érzem. :) vicces pont ebben a pillanatban értem Valaki kéne c. számhoz.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9U..

2014. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen én is igy vagyok vele. Már utaztam eleget, söröztem eleget, néztem elég filmet, egyszerüen csak egy barátnő kéne, de nem jön össze mert förtelmesen rosszfélék az emberek. Példa erre megy a csaj valami hapsival az látja hogy én ott vagyok, egyből elkezd feketiteni engem a csajnak, hogy ez egy h. id*ota stb. Egyszer álltam meg egy ilyen miatt kát 17 évesnek, mert mérges lettem, erre mind a ketten beszartak, lesütött fejjel megálltak és várták hogy mi fog következni. Röhejes helyzet volt én meg szótlanul eltüntem a másik utcában, nem volt mit kezdjek velük de undorom van az egész szemétségtől.
2014. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!