Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan orroltam meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan orroltam meg egy kicsit amiatt, hogy nincs rám ideje?

Figyelt kérdés
A múlt héten randiztunk először, jól éreztük magunkat, a lány írta is egy közös ismerősünknek (akivel én is tartom a kapcsolatot), hogy bejövök neki stb. A lányról annyit, hogy még tanul, vizsgázni fog, és még sose volt senkije, a közös ismerős szerint kicsit "furcsa", mert néha olyan, mintha nem is akarnak maga mellé senkit. És a lány mondta nekem, hogy majd ha letudja az államvizsgát, azután találkozhatunk, de ez még majdnem két hét mostantól számítva. Én próbáltam rávenni arra, hogy találkozzunk azért, meg is írtam neki, hogy nem akarok rátelepedni, meg nem akarom, hogy miattam ne sikerüljön a vizsgája, de azért jó lenne találkozni, csak 1-2 órát kértem, nem többet, de erre is az volt a válasza, hogy majd vizsga után. Közben meg a közös ismerős arról számolt be, hogy neki azt mondta a lány, hogy nagyon akarna velem találkozni, és amikor ezt kicsit kétkedve fogadtam, azt válaszolta, hogy szerinte a lány nagyon őszinte, nem hazudna, meg hogy nagyon parázik a vizsga miatt, folyton csak erről beszél, és már-már túlzásba viszi. Szóval nem tudom, nekem egy kissé rosszul esett a lány hozzáállása, én úgy gondolom, hogy ha nagyon akarna velem találkozni, akkor nem igaz, hogy nem lenne max. 2 órája egy héten rám, ráadásul neki utaznia sem kellene. Nektek mi a véleményetek erről a dologról? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 31. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy 2 hetet igazán várhatnál. Emlékszem, mikor nekem volt államvizsgám akkor tiszta ideg voltam és éjjel nappal arra készültem.

Szerintem nem is azzal van a probléma, hogy nem akar találkozni veled, hanem azzal, hogy azért perpill nincs neki ideje arra sem, hogy kicsonosítsa magát, talán nem akarja, hogy ilyen állapotban lásd meg ugyse tudná rátok koncentrálni, mert közben azon járna az agya, hogy nem haladt a dolgozattal.

2014. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És amúgy erdélyi vagy?
2014. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos az államvizsga nem egy egyszerű dolog, és van aki képes magát betegesen beleásni. Én a helyedben kivárnám azt a két hetet (igazán nem sok), és ha utána is hárít, na akkor hagynám ott.
2014. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Amúgy nem vagyok erdélyi. :) Én is államvizsgáztam anno, és a lánynak is írtam, hogy megértem őt, csak hát nekem jobban esett volna, ha akár csak egy órára is eljön velem valahová. Mindegy, megvárom majd, csak kicsit nehéz.
2014. máj. 31. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hét az semmi! Amúgy anno emlékszem én is tiszta idegbeteg voltam az államvizsgám előtt, lehet tényleg nem akarja, h ilyen állapotban lássad, én tökre megértem a lányt...türelem! :)
2014. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!