Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyilvános dicséret okán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános dicséret okán megsértődött a kiszemeltem. Jogosan tette?

Figyelt kérdés

Az első randi alkalmával találkoztam a csajjal, jól elbAszélgettünk, meg minden, aztán egyszercsak láttam, hogy rápillantott arra a bizonyos helyre (na ugye tudjátok már, hogy miről van szó Xdxdxd), kapva kaptam az alkalmon és megdicsértem a melleit. Ez a hülye erre azt mondta, hogy zavarba hozom és nem is igaz, ezért odamentem két idegen palihoz és megkérdeztem tőlük, ők is nekem adtak igazat, majd megkérdeztem mégegy srácot és ő is hasonlóan gondolkozott, ezen a csajszi annyira meghatódott, hogy azt mondta, mennie kell és elhúzott. De mostmár kezdem azt gondolni, hogy kicsit sértő lehetett számára ez az egész. Ti mit gondoltok?


19/f



2014. ápr. 24. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az volt.
2014. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Idióta vagy.
2014. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy?
2014. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 811 ***** válasza:
az volt...megértem a csajt...privátba mondok egy jobbat, hogy dicsérd meg a melleit :D
2014. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem csak nagyon zavarba jött

máskor majd vegyél neki valami szépet és mondd meg neki hogy ha zavarba jött akkor többé nem csinálsz ilyet,kérj bocsánatot

2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
??? te normális vagy? ha "oda" néz akkor már bármit mondhatsz neki?lehet hogy csak félreértetted, vagy ilyesmi, de legalább randizol vagy ilyesmi, és mondasz vmit, amit neki sértő, akkor inkább kérj tőle bocsánatot, még szép hogy felháborodott, ezzel nagyon megaláztad szegény lányt
2014. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ez szerintem is nem volt jo felolled foleg hogy elso randi es nem tudod milyen a csaj elso alkalommal a lanyok azt szeretik ha a mosolyukat vagy a szemuket vagy a velso tulajdonsagait dicserik nem a melleiket es szerintem mar kinosnak erezte mikor alitottal meg embereket hogy nezzek a melleit es arrol mondjanak velemenyt(egyepkent ilyent tobbet ne csinalj max par randi utan mond el, hogy ez a te velemenyed de ne tedd ki ilyesminek mindenki lattara mert igen kinos...)
2014. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

kicsit sértő??? :DDD

te nem vagy normális! ez nem kicsit volt sértő. Ez rohadtul megalázó volt. Mi az, hogy idegen embereket kérdezgetsz egy nő intim testrészeiről? Arra már ki sem térek, hogy az első randin nem a melleit kellene dicsérni... Elképesztő, milyen srácok vannak mostanában... Örülök, hogy nem most vagyok fiatal...

2014. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még ne csajozz, elég éretlen vagy hozzá.
2014. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gáz
2014. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!