Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az ilyen lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról, akik így állnak hozzá alapból, egy egészséges (minden rendben van vele), kopaszodó 20 as,30 as pasikhoz?

Figyelt kérdés

,, Én sem kezdenék hosszú távra olyannal, akinek a családjában kopaszodnak a férfiak. Képtelen lennék vonzódni hozzá, ha látom hogy ritkul a haja, vagy egyenesen Kulka Jánososan néz ki. Engem kifejezetten taszít a kopaszság, a borotvált is meg a hajhullásos is."


,,Szerintem nagyon sajnálatos dolog, nem irígylem a kopaszodó férfiakat! Én sose szülnék gyereket egy kopasz férfinak mert akkor tuti, hogy a kisfiunk is kopasz lesz! :( Rémesek a kopasz pasik."


2014. jún. 3. 22:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen jó barátom, 2. Phdját kezdi, csinálja 27! évesen. Messze 150 felett van az intelligencia hányadosa. Szerintem már itt sokan is látták. De nem jönnének vele össze a nők, mert 15 évvel idősebbnek néz ki a koránál. Egyszerűen nem talál párt, mert a nők nem tolerálják az idősnek kinéző férfiakat, akármilyen is a szíve, és akármilyen intelligens is. Miért? Nők?
2014. jún. 3. 22:08
 2/15 A kérdező kommentje:
Kép róla (haverom) csakis privátban.
2014. jún. 3. 22:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Küld
2014. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet, aztán majd megmondom. Amúgy önmagában a kopaszság nem kizáró tényező, szóval tök mindegy.
2014. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy rossz környezetben keres párt?

Értelmes nő tudja, hogy erről az adott férfi nem tehet, mert ilyen génekkel rendelkezik. Igaz mindenkinek már az ízlése, de nálam ez nem lenne kizáró ok. Elég szomorú, hogy mindkét nemnél sok esetben párválasztásnál a külső dominál. Ha kedves, értelmes (PhD megszerzésén dolgozik akkor biztos) és mellé humor társul, akkor biztos, hogy találni fog. :)

2014. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is.
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én a hanburger egyetemen szeresztem phdt és nem vagyok kópasz
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most mit lehet tenni, van, akinek nem tetszik. Azért elég szélsőséges megnyilvánulásokat idéztél, szerintem. Nem mindenki viselkedik lekezelően a másikkal csak azért, mert nem az esete.
2014. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Sejtem melyik ez a srác. Siránkozott nekem is úgy fél-egy éve, mert nem jön össze neki senki...


Elárulok nektek valamit. Ahol én dolgoztam, hogy szó szerint minden férfi vagy kopasz, vagy kopaszodó, de legalább mikiegeresedő fejű volt... Hánynak volt barátnője/felesége és azon felül szeretője? Az összesnek! Nem az a lényeg, hogy kopaszodsz, hanem az, hogy mentálisan milyen állapotban vagy.


Ha önbizalomhiányos rinyagép vagy, akkor senkinek sem fogsz kelleni, mert nem tűnsz jó partinak. Azt hiszem ezt anno is kifejtettem. Két Phd-val pedig erre is igazán gondolhatnál... Nem csak a külső a lényeg.

2014. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

MIKIEGERESEDŐ, ÉRTED? MIKIEGERESEDŐ!!!

Mi lesz a következő? Donald kacsa fanszőre?

2014. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!