Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek ilyen gondjai lenének? (lent)

Figyelt kérdés

Koraszülött voltam (7. hónap) és a szívemben az egyik fő érbillentyű nem fejlődött ki, ezért lehet, hogy késöbb meg kell műteni és a cukorbetegség sem valószínűtlen. A műtét miatti vágások zavarnák a fiúkat?

Emellett asztmás vagyok. Nem nagyon merem elmondani senkinek, mert nem akarom, hogy sajnáljanak vagy gyenének tartsanak. Itt, név nélkül kérdezem a véleményeteket.


2010. dec. 21. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Figyelj ez bárkivel megtörténhet hogy ilyen betegsége lesz ez nem változtat semmin!Ettől még nézhet ki jol akárki és lehet jo ember!Engem egyáltalán nem zavarna hisz nem a betegségével randiznék/járnék hanem a lánnyal:)És ha valaki teccik/szeretem akkor azt minden hibájával eggyütt szeretem:)Ez nem befolyásol semmit ez a betegség:)
2010. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem egyáltalán nem zavarna, ha ilyengondja, baja lenne a barátnőmnek. Sokkal inkább egy ilyen lánnyalhozzon össze a sors, mint egy üresfejű plázacicával. 27/F
2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de buta vagy :) Ezek amiket felsoroltál nem hátrány :O am meg ha a fiut zavarja pár vágás akkor meg örülj h nem jöttetek össze mert az nem ember aki enyire felszines. :)
2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna egyáltalán, mindezt úgy mondom, hogy pontosan egy ilyen lánnyal ismerkedem, lehet, hogy pont te vagy az?
2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, ez nem befolyásol semmit... :)
2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyesmi normális embert nem zavar:)
2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok fiú, de azt kell mondjam (írjam), hogy ha egy fiút zavar egy ilyen életmentő műtét után megmaradó heg, az egy gyerekes, komolytalan ember, aki nem méltó hozzád. A világon semmi szégyellnivalód nincs nemcsak az esetleges műtét utáni hegek, sem pedig az említett betegségeid miatt!
2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna:) a személyisége jobban érdekel...de valamilyen szinten persze jó lenne tudni, hogy mi a baja, hogy ha úgy van tudjak segíteni, vagy nem éppen bonbonokkal bombázzam szerencsétlen lányt:D
2010. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ugyanez vagyok fiúban :) csak nekem nem emiatt nincs most senkim :(

amugy légy büszke rá mert mi bátrabbak vagyunk és kitartóbbak

18/F 2szer mütött

2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Minenkinek köszönöm a választ! Nagyon jóleik!

Azon gonololkodtam multkor, hogy ha hösszejövök valakivel, mikor lenne alkalmas elmondani neki ezt? Volt egy barátom akivel 3 hónapig jártunk és nem mondtam el neki. Nemhiszem, hogy jó ötlet ezzel indítani, de nemtudom mikor és hogyan mondjam el. Csak nagyon kevesen tudják ezt rólam.

2010. dec. 21. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!