Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtöknek lenne egy halmozottan sérült (90%-ban) fogyatékos testvére?

Figyelt kérdés

16 éves, lány vagyok. Soha nem volt még barátom. :(

Körülbelül ötödikes lehettem, amikor minden elveszítettem. Előtte egy nagyon népszerű lány voltam. Mindenki a barátom akart lenni. Aztán megtudták,hogy van egy fogyatékos testvérem és csúfolni kezdtek miatta. Buta emberek! Persze a közeli barátaim,osztálytársaim tudták mi a helyzet, de ők is elhagytak, mert a többiek is. Egyedül maradtam. Hazamenni is utáltam a tesóm miatt, hiszen akkor úgy gondoltam,hogy ő az oka mindennek...Nem volt senkim. Az öngyilkosságon gondolkodtam.Rászoktam a cigire (11 évesen!!!), azóta már le is:). Aztán középiskolás lettem. Jelenleg van 1 igazi barátnőm és egy másik jó barátom. Ők tudják mi a helyzet, elfogadták, de nem szívesen jönnek át hozzám. Sőt én is rosszul érzem magamat, ha itt vannak, a testvérem miatt. A bátyám 24 éves, kerekesszékes, púpos, kancsal,csonka kezű...nem is ragozom, eléggé nem szép látvány. Telefonon sem szeretek senkivel se beszélni, mert mindig "belemorog". Viszont szívesen vagyok a városba és a barátnőimnél. Fiúk, Ti

összejönnétek egy ilyen lánnyal?

(bocsánat az offért, de úgy gondoltam, hogy muszáj megosztanom ezt veletek)



2014. jún. 4. 14:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem Neked kell viselned a testvéred sorsát, hanem a szüleidnek, elvégre ők akarták, hogy megszülessen.

Ha hívnak telefonon, menj ki máshova, ahol nem hallatszódik bele, és lehetőleg ne nálatok jöjjetek össze a barátnőiddel.

De akik emiatt elhagytak Téged, nem voltak igazi barátok.

Nekem volt sok barátom, de visszagondolva egy sem volt az. Lehet, ha nekem is lett volna ilyen testvérem, hamarabb kiszűrhető lett volna ez.

Sajnálom a testvéred, el tudom képzelni, ő mit érezhet.

2014. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ez nem lenne akadály :) 17/f
2014. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sokak zavarban lennének nálatok járva.

Mit is kezdjen a tesóddal?

Lehet-e hozzá beszélni, tud-e reagálni, nem lesz-e agresszív - szóval nem egyszerű egy idegen számára.

De ha neked valaki fontos, akkor el kell ezeket a dolgokat mondani neki és segíteni kell, hogy megszokja a tesódat.


Őszinte leszek, ha kemény is: hosszú távon rád lesz utalva a tesód. (van másik testvéred?)

2014. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincs màs testvérem,de még unokatestvérem se. A testvérem teljesen "életképtelen". Önnàlòan semmit sem tud,csak mászni. Enni se,járni se, beszélni se tud. Szüksége van ránk a létfenntartásához.
2014. jún. 9. 21:12
 25/28 without válasza:
látod többen mondták hogy nem zavarná őket, lehet a lakhelyedre csak fiúk jutottak nem pedig férfiak, fel a fejjel ;)
2014. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
szerintemmeg tevagy a buta ha a sajáttestvéredröl van szo énis ijen helyzetben vagyok de sosem tagattamle aki a barátom az akkor is barátom ha baj van vagy gond van necsek akkor akarjonak melletemlenni mikor minden rendben van az igaz barátok mindig melleted állnak szoval a saját butaságod miatt akartálöngyilkos lenni.
2014. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

semmi baj nincsen azzal hogy ilyen a testvéred, 15 vagyok és össze jönnék egy ilyen lánnyal

bár amit a 16os irt, az tényleg igaz, mert ha a szülők nem lesznek ott, akkor rajtad marad a bátyád, és annak a pasid sem nagyon fog örülni

2014. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Ifj.Szabo Peter válasza:
Nekem a bátyám 18éves ilyen beteg
2015. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!