Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elutasít, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elutasít, mert osztálytársak vagyunk, de egyébként járna velem, akkor megéri próbálkozni tovább, vagy nem igazán?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
csak egy kifogás
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez csak kifogás mert nem akar megbántani, próbálkozni meg alapból nem éri meg mert benne van a bukás lehetősége, vagy tedd meg vagy ne de ne próbáld :D szerintem még "próbáld" csak hogy a te szavaiddal éljek, aztán ha nem akkor nem, de még egyszer mindenképpen megéri, legrosszabb esetben sem változik semmi...
2014. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 without válasza:
van erre egy mondás amit erre használnak csodálom hogy ezt még senki nem írta ide "Házi nyúlra nem lövünk, csak ha támad" innentől te döntesz hogy maradtok barátok és vársz, vagy te "támadsz" ,
2014. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kifogás... főleg ha végzősök vagytok. Hagyd a francba, lépj tovább.
2014. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!
2014. jún. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!