Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja lehet az anyukájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet az anyukájának velem?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve járok egy fiúval. Eddig az anyukája nagyon szeretett engem, mindig mondogatta, hogy neki is ilyen lánygyerek kéne, mint én. Szerette, ha náluk vagyunk, mindig főzött, sütött, beszélgetett velem. Kb egy hete azt mondta, nem nagyon szeretne többet náluk látni. Nem értem, mitől lehet ez! Nem csináltam semmit. Tegnap náluk voltam, és utálatos volt, de nem csak velem, hanem a barátommal is. Veszekedett vele, ami nekem is nagyon rosszul esett. Mit tegyek? Ne menjek többet hozzájuk? Ti mennétek a helyemben?
2010. jan. 1. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha megkérdezed tőle, mi a baja...
2010. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ivott véletlen előtte?
2010. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg udvariasan.
2010. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
3.
2010. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny a pici fiára. Vagy hallhatott valami pletykát. De inkább az első variációt látom valószínűnek. Anyukámmal is kedves volt az anyósa az elején, aztán mihelyst látta, hogy komolyabb a dolog, egy utálatos döggé változott.
2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyémmel is ez történt eleinte tök édes volt, mondtam is milyen tündéri, aztán mondta barátnöm hogy ez csak kb fél évig van igy, ne kiabáld el aztán kiállhatatlan lesz mert : 1. vagy féltékeny lesz rád, hogy több időt tölt veled a pici fia mint veled ahogy egyre szerelmesebb lesz beléd, 2. a fia elhanyagol más teendőket melletted, 3. lehet hogy ivott. Az lenne a legjobb hogyha vagy te, vagy a barátod finoman megkérdezné hogy miért lehet ez.
2010. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy rossz napja volt.Bár akkor sem szabadott volna így viselkednie:S
2010. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bunkókat sehol nem szeretik!
2010. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na megkérdezted?
2010. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
GOndolom megverte az asszony:-(
2010. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!