Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez igaz lehet, gyerek mindenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lehet, gyerek mindenképpen kell, akkor is huszon vagy 30 egy néhány évesen még érezzük meg a hiányukat és azt, hogy fontos-e ez nekünk?

Figyelt kérdés

Egy 50 éves gazdag nő írta ezt, akinek mindene megvan, csak gyerek nem lett.

Én csak azt tudom ajánlani a mai fiataloknak, hogy vállalják a gyereket, még akkor is, ha nagyon nehéz áldozattal, lemondással jár. Meg akkor is, ha nincs megfelelő lakás. Ha soha nem utazhatnak külföldre, de még belföldi kirándulásra sem. A gyerek mindenért kárpótol, és erre, sajnos, sokan csak akkor jönnek rá, amikor már késő. [„Egy lelkibeteg asszony"]

,,


Az a baj, hogy én még megfelelő párt sem találok, elutasítanak nők állandóan 28 évesen , nemhogy a gyerekvállaláson gondolkodjak. Van munkám is, akár egy családot is fent tudnék tartani, de pár nélkül ez lehetetlen. Mindig van valami gubanc ezek szerint...


2014. jún. 5. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az asszony valóban lelkibeteg, s mint ilyen, badarságokat beszél.
2014. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyereket ha nincs rà anyagi lehetősèged hisz akkor neki is nagyon nehèz lesz az èlete!
2014. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mindenkinek hiszel aki 50 éves és gazdag?
2014. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

,,„Ha az embernek meddő a tehene, kiviszi a vágóhídra ... de mit csináljak egy asszonnyal?" .. . Gondolhatják, mit éreztem. "


Jó persze, itt a gykn lévő 10-en, 20-on, 30 as években járók még könnyen beszélnek, hiszen nem 50 évesek és gyermektelenek. De képzeljük magukat az ő helyébe, akkor is így állnánk hozzá a dologhoz, ha mi is ennyi idősek lennénk és ilyen helyzetben lennénk. Ma Mo-on 10 ből 6-7 háztartás nem alkalmas arra szerintem, hogy gyereket vállaljon, mert nincs saját lakás (ami a banké, az abszolút nem a tiéd), saját autó stb.

2014. jún. 5. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Marhaság. Ha megéli akkor mindenki lesz egyszer 50 éves és bárki irhat bármit ha egy másik 50 éves nő teljesen mást ír, akkor azt is lehetne alapnak venni...marhaság
2014. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aki attól lelkibeteg, hogy nincs gyereke, van, aki attól, hogy van. Most ilyen alapon mindenkinek ugyanúgy kéne élnie, nem?
2014. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az vállaljon gyereket, aki szeretne. Aki tényleg akarja. Nem csak azért hogy kipipálhassa a listáján: ház, kocsi, bankszámla megvan, gyerek nincs, jajj de boldogtalan vagyok!

Ha valaki akar gyereket, a szűkös anyagi lehetőségek mellett is meg tudja teremteni azt ami fontos az élethez. Aki meg nem, annak egy manager fizetés sem lenne elég indok a szülésre.

Gyermekként is oda jó kerülni, ahol várnak, senkinek nem tesz jót azt hallgatni a szüleitől, hogy "rád áldoztam a fiatalaságomat, nekem nem jutott, mert mindig neked akartam jót stb."

2014. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!