Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Volt olyan, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Volt olyan, hogy inkább hagytatok egy nagyon szép, csinos, kedves lányt, mert dohányzik?

Figyelt kérdés
nem vagyok függő, csak néha elszívok egy-egy szálat (ez megy évek óta, szóval nem kell a kioktató szöveg, hogy majd rászokok, stb), és az érdekelne, hogy vajon volt-e már olyan srác, aki inkább nem jött oda hozzám emiatt. amúgy az ismerkedéssel nincs gondom, eddig még a "partydohányosságomat" sem vettete senki a szememre, szóval csak kíváncsi vagyok :) 18L

2014. jún. 6. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
64%
rengetegszer
2014. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Dohánnyal a kezében nem szólítanám le, de ha ismerkedés során kiderülne ez az alkalmi dohányzás nem zavarna amíg nem mellettem teszi.
2014. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
ha nem vagy függő, akkor miért nem hagyod abba?! tiszta hulyeség amit csinálsz. A válaszra válaszolva, nem akarnék tőled semmit, nálam ez kizáró ok. Már csak gondolkodásban sem jön be, aki ilyet csinál. Ha igaz, amit állítasz, és nem vagy függő, akkor le tudnád tenni, nincs rá szükséged. akkor meg minek??!?!?!
2014. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%

Hát... az biztos, hogy sajnálnám, hogy dohányzik.

Nálam is kizáró ok, az alkalmi is. :/

2014. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmmel ugyan azért szakítottam, mert butuska volt, DE még mikor szerettem, akkor is zavart, hogy éreztem a száján. Van, akin érződik. A jelenlegi barátnőm is cigarettázik, van, hogy két napig nem, de van, hogy elmegy 14 szál is. Rajta viszont egyáltalán nem érződik, így nem zavar. 22f
2014. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
ez hülyeség szerintem ha bejössz valakinek akkor nem izgatja a dolog nekem is volt olyan pasim aki utálta a cigit mégis velem volt.
2014. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen volt,van és lesz is. Biztos van akit ez nem zavar de az nem én vagyok.
2014. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

hát akit most próbálok meghódítani rendesen bagózik, és elég nagy tüske ez bennem... de én megpróbálnám szerintem :)

19f

2014. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Részemről ha éppen dohányoznál, biztosan nem próbálkoznék veled. Ha közben derülne ki a dolog, és amúgy szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor ez nem lenne döntő tényező, ha nem állandóan mellettem csinálod. De azt azért megjegyezném, hogy nekem van egy lányismerősöm, akiről kb. fél éve tudtam meg, hogy alkalmi szinten szokott cigarettázni. Nekem az egy kicsit csalódás volt. Azóta is jóban vagyunk, ez nem téma közöttünk, de igencsak meglepődtem és nem tudtam magamban hová tenni a dolgot.
2014. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Nekem nem kell egy gyárkémény.
2014. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!