Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na igen, a fontos kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na igen, a fontos kérdés! Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Na vagyok én 16 évesen! Kéne már egy barátnő... Na de most én a "saját életkoromhoz valókkal"(15-16) már ismerkedtem meg minden. De én ennék komolyabb vagyok! minden lány olyan gyerek még! Találtam egy lányt! Rá jöttem hogy a sulinkba jár (yess!) Csak a igen! 18 éves... Élőben már beszéltünk 2 szót! De Tényleg csak annyit, nem tudom hogy folytassam! Nem jelöl vissza facebookon... Pedig tök aranyos volt és úgy szűrtem le hogy "nem voltam számára zavaró"! Na kérdésem! Mivel szoktatok oda mennyi lányokhoz ha tényleg akartok tőle valamit? Az a baj hogy év vége van és cselekedni kéne! :D mert a csak nem a városba hanem valami nagyobb településen él!

2014. jún. 7. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Állj oda mellé.
2014. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te 16 évesen és a lány 18 évesen sem komoly... Komolyakat majd 20 felett találsz ha szerencséd van.
2014. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
basszus! ez nem ilyen egyszerű! :D vele vannak a barátnői! Volt olyan szünet amiben végig követtem és nem nyílt rá alkalom! :D
2014. jún. 7. 00:37
 4/7 A kérdező kommentje:
DE de éppen hogy azért kerestem egy 18 évest, hogy komoly legyen!
2014. jún. 7. 00:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez már ott bukoktt, hogy nagyobb településen él. A nagyvárosi csajok igényei sokkal magasabban vannak, szerinteem hagyd a fenébe, ennek már néger meg cigány meg török arab kell.
2014. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De am meg az a durva hogy a régi 8.-os évfolyam társammal járt vagy fél éve! (mármint fél éve szakítottak)
2014. jún. 7. 01:23
 7/7 anonim válasza:
Na egy cipőben járunk! Lány vagyok és van egy nálam idősebb fiú aki nagyon tetszik nekem, és tudom hogy röhelyes de már több mint fél éve addig jutottunk el hogy szemezünk...mondjuk ő nagyon durván szemez velem (ugy értem hogy olyan mélyen a szemembe néz és annyira elvarázsol) *.* és már év vége van és valahogy közelebb kéne kerülnöm hozzá. :) bocsi hogy nem segitettem csak itt fecsegek...xDD
2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!