Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van így is esélyem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így is esélyem szép barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

16F

jópasi lennék, lenne önbizalmam ha nem lenne rajtam ennyi anyajegy

a karomon és a hátamon van egy-két nagy, meg a testem több pici is van

Van így esélyem szép barátnőt szerezni?

Sok lányt szalasztottam el mert nem mertem lépni ezek miatt mert "ha meglát teljes egészében akkor nem fogok neki tetszeni" véleményem szerint

kinek kéne egy jóképű pasi akinek a testén viszonylag sok az anyajegy?



2014. jún. 7. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam sűrűn. Az én páromnak is vannak anyajegyei mégis imádom. A csaj nem azt fogja nézni rajtad.
2014. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van. Nekem is vannak anyajegyeim, de kisebbek, az arcomon pedig aprók és ez szerintem egyedi. Ne ezért ne kezdeményezz a lányoknál. mihamarabbi leküzdését a gátlásaidnak!

16\L

2014. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bukor Peti ***** válasza:
az anyajeggyel együtt fog szeretni téged. nyugodtan csajozz be. nem fogják őket zavarni az anyajegy
2014. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Anyajeggyel barátnõt... Ki hallott már ilyet?
2014. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézd, senki sem tökéletes, de magadon ezt látod az egyik legzavaróbb dolognak? akkor benned ez nem tökéletes. :)

mindenkin/mindenkiben vannak ilyen dolgok...

sőt, ez az, ami egyedivé tesz, amitől te vagy te. sztem ha te elfogadod magad, az önbizalmadon is megmutatkozik majd, és máris több esélyed lesz, bár nem csak a szép lányoknál :D

és ha véletlenül visszautasítana valaki, sztem abszolút nem emiatt lenne, ill. nagyon hülye az, aki ezért nem akar tőled semmit.

szóval csak pozitívan, ne keresd magadon a hibát, ha amúgy minden mást okésnak gondolsz :)

2014. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!