Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom, de szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de szeretnék másokat megismerni vagy randizni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Jóval több, mint 2 éve van barátom, mégis azt érzem, másra vágyom. Viszont barátomhoz meg úgymond ragaszkodom, még ha már nem is úgy szeretem, mint régen. Ti mit tennétek? Van valaki ehhez hasonló helyzetben?
2014. jún. 7. 14:58
 1/8 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem ez normális, hogy szeretnél másokat is megismerni
2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én

mire vágysz randi sex? irj privit

2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább ha már más faszát kívánod a lábad közé, szakíts a barátoddal, ne a háta mögött kavarj.
2014. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az úgymond normális, ha az ember másra vágyik. Nem minden szerelem tart örökké.

Az is normális, ha barátkozol.

Az, hogy te inkább megcsalnád, az egyrészt gerinctelen, másrészt r*banszos dolog.

2014. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy megismerni nem baj viszont az utóbbit inkább beszéld meg vele, valószínűleg csak egy kevés törődésre vágy, de ezt jelezned kell feléje. Mi is egy fél év után megpróbáltuk feldobni a kapcsolatunk, szerencsére sikerrel.
2014. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vágy normális, de ha már megteszed, az parasztság.
2014. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vágy valóban normális. Viszont 2 év hosszú idő, bizonyára azért sokat jelent a párod, és nem szeretnéd megcsalni vagy elhagyni. Kalandra vágysz. Beszélj erről vele, persze ne így, dobjátok fel a kapcsolatotokat, csináljatok több közös programot. Viszont, ha valamiért kiszerettél belőle és megakarod csalni, akkor inkább szakíts vele előtte. Különben gerinctelen r****c vagy...
2015. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ammm. Komolytalan vagy.


"Viszont barátomhoz meg úgymond ragaszkodom, mèg ha már nem is úgy szeretem, mint règen."


Ezt igy adjad be a baratotnak es akkor minden megoldodik. Jol kirak a p@csaba (megerdemled) es mehetsz is az utadra kalandozni.

2016. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!