Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Egy lány, akivel teljesen normálisan el lehet beszélgetni a hétköznapi dolgoktól a szülőkön át mindenről, de ha szóba jön a találkozás vagy egy kicsit érzelmesebbre válik a beszélgetés egyből felszívódik szó nélkül. De bezzeg mindent elolvas még azt is, hogy őszintén mondja meg ha nem érdeklem és békén hagyom vagy mondja meg, hogy maradjunk csak barátok. De semmi csak a szokásos "látta" üzenet. Legközelebb pedig úgy tekint erre az egészre, mint ha meg sem történt volna (nem hozza fel a témát, ha meg én hozom fel megint eltűnik). 18 éves nem volt még barátja és tudtommal senki nem jön be neki (talán én egy picit, mert egyszer régebben megemlített az egyik barátnőjénél). Kedves aranyos személyiség, aki segítőkész is nincs vele sok baj szóval egyáltalán nem értem, hogy miért csinálja ezt.

2014. jún. 7. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden normális válaszra zöldet adok, csak segítsetek.
2014. jún. 7. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha őszinte VÁLASZT akarsz, akkor KÉRDEZZ rá konkrétan és írd le utána, hogy ARRA válaszoljon, amit kérdeztél és ne terelje a témát :)
2014. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem mer belevágni komolyabb kapcsolatba,vagy egyszerűen n akar.Mondjuk azt nem értem,hogy "eltűnik".Lelép szó nélkül és otthagy?Nem kéne engedned,meg kéne ezt beszélnetek.
2014. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Élőben már körülbelül egy éve találkoztam vele, akkor még nem volt ilyen téma, azóta majdnem mindennap beszélünk legalább pár szót. Tudom hol lakik, ismerem a szüleit is teljesen normális családban él, de érdekes módon bármikor találkozóra hívom mintha kihúzták volna az internetet. A legjobban csak az bosszant az egészben, hogy nem tudom eldönteni, hogy így mennyi esélyem van nála vagy inkább lépjek rajta túl és keressek valaki mást.
2014. jún. 7. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez valami szokványos agybaj a lányoknál, rengeteg hasonló esetet tapasztaltam személyesen de a legtöbb vissza sem ír többet, ha meg előbben összefutok vele véletlenül, akkor elkezd bocsánatot kérni igézgetni anélkül, hogy kérném (üzenetekkel kapcsolatban )de randira ekkor is nemet mond.


26f vagyok és eddig csak ehhez hasonló lányokkal találkoztam

2014. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!