Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálhatja ezt a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a srác?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete randizok egy fiúval. Ez idő alatt 3x-4x találkoztunk, olyankor együtt is aludtunk, de nem feküdtünk le egymással, mert én még nem akartam. Eddig szinte folyton beszéltünk. Már tavaszra is tervezett programot kettőnket. Péntek délelőtt úgy éreztem, hogy még minden rendben volt, de délután óta teljesen megváltozott. Egyáltalán nem keres. Azt mondja, hogy nincs ott nem tud géphez menni, de közben össze-vissza lájkol mindent. Úgy volt találkozunk hétvégén de ezt is lemondta. Mi történhetett ez alatt a másfél nap alatt? Mit tegyek, hogy ne veszítsem el? Mindketten 20 évesek vagyunk.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. dec. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az a helyzet amiben nagyon nehéz tanácsot adni.Egy biztos,hogy mint NŐ ne loholj utána még ha bele is döglessz.Sajnos 2 hét nem elég arra,hogy megismerj egy embert.Így tarts egy kis szünetet.Próbáld magad lefoglalni és várd,hogy keressen.Ha nem keres akkor kár érte! :)Kitartás!


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! :)
2012. dec. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!