Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen megváltozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megváltozott a "légkör". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon aranyos és kedves meg vicces blablabla sráccal beszélgetek de főleg fb-n. Amúgy sajna ritkán találkozunk. Kb. 5 hónapra rá, hogy beszélgetni kezdtünk, elhívott egy randira. Én mondtam, hogy oké, de a barátnőim lebeszéltek, hogy a gyerek fura meg nem tudom, ezért kitöröltem, leblokkoltam, meg minden más. Aztán elkezdett hiányozni, ezért újra jelöltem, és kimagyaráztam magam az egészből, de már nem beszélünk... Azaz én írok neki, de egyszavas válaszokat ad, meg úgy érezni az írásán, hogy un engem, meg nem tudom. Gőzöm sincs mit tegyek!!!

2014. jún. 8. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már lehet, hogy elment, de integetni még tudsz utána.
2014. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett a barátnőidre hallgatni.Szerintem csak Irigységből beszéltek le a srácról.Legközelebb ne hallgass rájuk.Szerintem továbbra is beszélgess a sráccal és légy vele kedves,érdeklődő.
2014. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled. Hagyd békén, ne fáraszd a hülyeségeiddel, sokkal jobbat érdemel nálad. Te pedig vihogj a hasonlóan idióta barátnőiddel tovább.
2014. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
veszett ügy
2014. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a srácot, jobbat érdemel nálad, nekem tuti nem kellenél az ő helyében.

20/L

2014. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hjaj, oké. Kösz. És nem vagyok az a vihogós típus, ne legyenek előítéleteid hármaska!
2014. jún. 8. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, igazuk van. Jöjj össze a barátnőiddel akkor, én ezek után szóba sem állnék veled. Előrevetíti, hogy az Ő véleményüktől függsz és később is visszacsapna az ilyen. Más szóval nem tudsz önálló véleményt alkotni és dönteni, gyenge jellem vagy. Lehet felháborodni.
2014. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva. :) Csupán csak nem ismersz és azt hiszed, olyan jól eltaláltad a jellemem. Ennyi.
2014. jún. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!