Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkereső után, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső után, amikor ő előnyös képeket töltött fel magáról, de már pár nap beszélgetés után rendes hétköznapi képeket alapján nagyon nem jön be a lány, akkor mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudok hallgatni, mint a lányok, ha valaki nem tetszik. Hanem mindenképpen emberségből visszaírok férfiként mindenkinek. Töltött fel képeket a lány és az a baj, hogy eléggé férfias arca van, nem jön be, de még szexre sem tudnám (nem vagyok olyan, csak végső esetben)elképzelni vele a dolgot. Mit írjak neki, hogy finom legyek, mert az akarok lenni. Képeket, ha valaki kér róla, priviben küldök.
2014. jún. 8. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd azt h kirúgtak, és most sajnos ezt félbe kell szakítanod mert munkát kell keresned ami jelen helyzetben fontosabb.
2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik nő sem hiszi el (tapasztaltam), hogy fontosabb a munka, mint ő maga. Meg aztán így egyik napról a másikra kirúgtak? Holott már hányszor mondtam, hogy ide meg oda kell menne a nyáron a munkahelyem révén? Nem hiszem, hogy bevenné.
2014. jún. 8. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!

tökmindegy mit mondasz, így is úgy is tudni fogja h csak kifogás, szóval írd azt neki, hogy most szeretnél hozzá őszinte lenni és nem akarod áltatni meg hitegetni ezért megmondod, hogy nem lehet köztetek semmi.

elfelejti meg te is. Azt annyi.

Nem kell ennek akkora köretet készíteni.

2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képeket!
2014. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sz..rd már le, valószínűleg te vagy a 100-adik akivel levelezik, megmondod hogy nem vagy az esetem és kész, hidd el, fordított esetben ő sem lenne figyelmesebb. Meg tényleg akármit mondasz az lerázás ígyis úgyis.
2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem max 10 pasival ha váltott szót eddig. Nem az a bombanő. Sőt.
2014. jún. 8. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem légy őszinte, persze csak finoman közöld vele a dolgot. Én elmondanám neki, hogy kicsit másképp néz ki a frissebb képeken és nem akarom megbántani, de nem az esetem. Kicsit talán kegyetlennek hangzik, de így hátha elgondolkozik legalább és változtatni fog ezen, mert valószínűleg nemcsak Te vagy így ezzel, vagy legalábbis nem csak Veled fordulhat elő.

Vannak ilyen ismerőseim nekem is, hogy a netes képeiken teljesen máshogy néznek ki, mint élőben, de netes ismerkedés során előbb-utóbb úgyis kibukik, hogy ki hogy néz ki élőben, legalábbis ha szimpik vagytok egymásnak akkor biztosan. A lánykát meg nem szabad hitegetni, csak tényleg finoman közöld ezt vele, amennyir elehet. :)

Én így csinálnám!


21/L

2014. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arcszerkezetén nem fog tudni változtatni. Szedjen női hormonokat?
2014. jún. 8. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!