Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Ki mennyi ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ki mennyi ideje szingli? Jó egyedül?

Figyelt kérdés

Kezdem én: 23 vagyok, 10 hónapja egyedül.

Sokat sportolok (edzés, box, úszás, futás), van munkám, saját autóm, és állítólag jól is nézek ki. ( :D )

Változtatnék rajta nagyon a szingliségen már, de valamit mindig elrontok. Vagy túlságosan sok a szövegem, (nagy dumásnak tartanak) vagy akaratlanul is megsértem a lányt.

Sajnos kicsi a baráti, ismeretségi köröm, sokszor hiányzik a társasági élet, az ismerkedés, stb...

Neten próbálkozom, sajnos elég gyengécske sikerrel.

Ti hogy álltok ezzel? Én kezdem már picit megkeseredettnek érezni magam, hogy sosem sikerül megszereznem azt a valakit, akivel tényleg jó minden....Vagy barátzónába kerülök, vagy szimplán elutasítanak ilyen olyan indokkal.



2014. jún. 9. 14:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23 vagyok, 23 éve vagyok egyedül, sokat sportolok (edzés, falmászás). Még tanulok és állítólag jól nézek ki. Nekem túlságosan kevés a szövegem...Nem vagyok megkeseredett inkább csak unom az egyedüllétet. Volt már pár esély amit elbaltáztam, volt amikor a lány volt hülye. Ismeretlent nem merek csak úgy leszólítani.
2014. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja vagyok szingli és nekem neméppen jó. Pedig állítólag én is jól nézek ki hm...

20/L

2014. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

"nem tudom mit vagytok ezen meglepődve hogy nem kelletek senkinek amikor csak nyávogtok mint egy lány"


Van jobb ötleted? Kíváncsian várom. Csak mert a "nyomilúzerezésen" sosem jut túl a fajtád, amikor konkrét megoldásokra kérdezünk rá. Legjobb esetben valami bugyuta közhellyel kerüli meg a kérdést, hogy "önbizalom,kisugárzás" meg hasonló baromságok.

Tán el kéne gondolkozni rajta, miért minősítenek titeket ennyire negatívnak. Biztos nem viccből.


"meg sajnáltassátok magatokat"


Sajnáltassa, az hát, meg az orrodat is tisztíccsa!

2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
21 vagyok, 2 éve szingli, 8 hónapja volt egy egy-éjszakás kalandom, van baráti társaságom, de unom már a szingli életet.
2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

16F

16 éve, rossz egyedül, de eddig nem találtam olyat akibe tényleg beleszerettem

2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Kemény vagy 14-es mint a kád a széle.
2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye, aki ennek a bunkó csajnak privátot írt? :D
2014. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

Most kikötöm hogy nem én irtam privit viszont. 3-mas bunkó vagy szed már össze magad

tapló.

2014. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
kb. 2 éve vagyok szingli, de rohadt jól elvagyok szerencsére. Az életemnek pont azon szakaszában vagyok, amikor a szárnyaimat bontogatom, és nem szeretném, hogy akár akaratlanul is befolyásolhassanak. Karriert építek, van nagy baráti társaságom, sokat olvasok, meg amihez épp kedvem van. Amíg az érzéseim nem gátolják a boldogságomat, addig jó ez így. Bár mostanság sokat vagyok egyedül otthon, amit utálok...a fiú barátaimat meg nem akarom megkérni, hogy nálam aludjanak, lány barátaim meg jóformán nincsenek...szóval ez a tré része a dolognak, de majd hozzászokok :D
2014. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
L/21 voltam :)
2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!